Regeneracija kaip ji atliekama pavojinga ar ne

DPF SUODŽIŲ FILTRO REGENERACJA – AR VERTA BANDYTI?

Šiandien peteiksime keletą detalių, apie kurias yra susidariusi klaidinga nuomonė. Tai kietųjų dalelių filtrai ir jų regeneracijos procesai, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo labai „nekaltai“. Tačiau per eilę metų darbo su šia automobilių specifine vieta, turime susidarę savo nuomonę. Ir šį kartą ji remiasi praktika, o ne teorija…

dpf filtro regeneracija

Pats žodis „regeneracija“ jau daug ką pasako. Vadinkime tai dpf filtro būklės atstatymo procesu. Dar kitaip – suodžių išdeginimas. Kad šis procesas įvyktų – reikia suodžius įkaitinti iki nepaprastai aukštos temperatūros, o tai galima padaryti keliais būdais. Apie juos plačiau skaitykite žemiau:

Ar priverstine regeneracija padeda isvalyti dpf filtra
  1. REGENERACIJA KOMPIUTERINĖS DIAGNOSTINĖS ĮRANGOS PAGALBA
  2. VAŽIUOJANT ILGESNĮ ATSTUMĄ TRASOJE AUKŠTESNE PAVARA

KOKIE ĮVYKIAI JŪSŲ LAUKIA ATLIKUS REGENERACIJĄ TOKIAIS METODAIS?

Apie visų regeneracijos proceso techninius aspektus dabar nesigilinsime, nes apie tai galite paskaityti čia: www.dpffiltras.lt pagrindinėje skiltyje. Dabar svarbiausia sužinoti, ką mes „gero“ nuveikiame bandydami „gelbėti“ brangiai kainuojantį suodžių filtrą.

dpf fap filtras isprogramavimas pasalinimas
Kitoks Dpf Fap servisas Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje

PRIVERSTINĖ REGENERACIJA

Paleidus priverstinę regeneraciją kompiuterinės įrangos pagalba suodžių deginimas vyksta ne vieną minutę. Visų pirma variklio temperatūra turi pasiekti darbinę. Tuomet stovinčiai mašinai pradeda automatiškai kilti apsukos. Variklis per prievartą priverstas dirbti ne vieną dešimtį minučių. Neretai nutinka tokie dalykai, kaip pagrindinio variklio diržo nutrūkimas. Apie tai per daug niekur nekalbama.

ar verta daryti dpf fap regeneracija

Turbinai toks procesas taip pat „lyg peilis“ Dar neišvalyto filtro „siena“ atlieka „meškos paslaugą“ atraminiams turbokompresoriaus velenėlio guoliams. O tai reiškia, kad turbinos fizinio nusidėvejimo laikotarpis sutrumpėja šimtus kartų, nei prieš priverstinę regeneraciją.

Tai „tik tiek“ informacijos apie priverstinės regeneracijos metodą. Nauda gaunama taip pat. Filtras prasivalo. Efektas būna dažniausiai skaičiuojamas keletui šimtų kilometrų. Kartais pavyksta nuvažiuoti ir didesnį atstumą, jeigu tai yra tolimesnė kelionė, su mažu kiekiu sustojimų.

REGENERACIJA TRĄSOJE

Šis „liaudiškas“ regeneracijos metodas saugesnis nei stovinčiam automobiliui. Saugesnis tuo, kad variklio pagrindinio diržo nutrūkimo ar peršokimo tikimybė labai maža. Tačiau su jūsų automobilio turbokompresoriumi vyksta tas pats, kas ir pirmuoju regeneracijos būdu.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

dpf serviso telefonas

Skambinti iki 22.00 h vakaro

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

DPF SERVISAS VILNIUJE

dpf servisas vilniuje
Dpf filtrai Vilniuje

Vilniaus Dpf servisas išprogramavimas išpjovimas ir pašalinimas

DPF SERVISAS KAUNE

dpf servisas filtru pasalinimas isjungimas valymas

Kas valo ir programuoja dpf filtrus Kaune

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

dpf filtrai klaipeda
Dpf servisas Klaipėdoje

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

Leave a Reply