DPF REGENERACIJA – PAVOJINGA AR NE?

Šiandien peteiksime keletą detalių, apie kurias yra susidariusi klaidinga nuomonė. Tai dpf kietųjų dalelių filtrai ir jų regeneracijos procesai, kurie tik iš pirmo žvilgsnio atrodo labai „nekaltai“. Tačiau per eilę metų darbo su šia automobilių specifine vieta, turime susidarę savo nuomonę. Ir šį kartą ji remiasi praktika, o ne teorija…

DPF SUODŽIŲ FILTRO REGENERACJA – AR VERTA BANDYTI?

kaip padaryti dpf filtro regeneracija

Pats žodis dpf “ regeneracija“ jau daug ką pasako. Vadinkime tai dpf filtro būklės atstatymo procesu. Dar kitaip – suodžių išdeginimas. Kad šis procesas įvyktų – reikia suodžius įkaitinti iki nepaprastai aukštos temperatūros, o tai galima padaryti keliais būdais. Apie juos plačiau skaitykite žemiau:000

AR PRIVERSTINĖ DPF REGENERACIJA PADEDA?

  1. REGENERACIJA KOMPIUTERINĖS DIAGNOSTINĖS ĮRANGOS PAGALBA
  2. VAŽIUOJANT ILGESNĮ ATSTUMĄ TRASOJE AUKŠTESNE PAVARA

KOKIE ĮVYKIAI JŪSŲ LAUKIA ATLIKUS REGENERACIJĄ TOKIAIS METODAIS?

Apie visų regeneracijos proceso techninius aspektus dabar nesigilinsime, nes apie tai galite paskaityti čia: www.dpffiltras.lt vienoje skiltyje. Dabar svarbiausia sužinoti, ką mes „gero“ nuveikiame bandydami „gelbėti“ brangiai kainuojantį suodžių filtrą.

PRIVERSTINĖ REGENERACIJA

Paleidus priverstinę regeneraciją kompiuterinės įrangos pagalba suodžių deginimas vyksta ne vieną minutę. Visų pirma variklio temperatūra turi pasiekti darbinę.

Tuomet stovinčiai mašinai pradeda automatiškai kilti apsukos. Variklis per prievartą priverstas dirbti ne vieną dešimtį minučių. Neretai nutinka tokie dalykai, kaip pagrindinio variklio diržo nutrūkimas. Apie tai per daug niekur nekalbama.

AR VERTA ATLIKTI DPF REGENERACIJA?

Turbinai toks procesas taip pat „lyg peilis“ Dar neišvalyto filtro „siena“ atlieka „meškos paslaugą“ atraminiams turbokompresoriaus velenėlio guoliams. O tai reiškia, kad turbinos fizinio nusidėvejimo laikotarpis sutrumpėja šimtus kartų, nei prieš priverstinę regeneraciją.

Tai „tik tiek“ informacijos apie priverstinės regeneracijos metodą. Nauda gaunama taip pat. Filtras prasivalo. Efektas būna dažniausiai skaičiuojamas keletui šimtų kilometrų. Kartais pavyksta nuvažiuoti ir didesnį atstumą, jeigu tai yra tolimesnė kelionė, su mažu kiekiu sustojimų.

Tačiau, jeigu yra gedimas – pavyzdžiui sugedęs egr vožtuvas – regeneracijos atlikimas bus iš viso tik variklio kankinimas

REGENERACIJA TRĄSOJE

Šis „liaudiškas“ regeneracijos metodas saugesnis nei stovinčiam automobiliui. Saugesnis tuo, kad variklio pagrindinio diržo nutrūkimo ar peršokimo tikimybė labai maža. Tačiau su jūsų automobilio turbokompresoriumi vyksta tas pats, kas ir pirmuoju regeneracijos būdu.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

Skambinti iki 22.00 h vakaro

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

DPFFILTRAS.LT PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais VILNIUJE – automeistrais visoje Lietuvos teritorijoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų markių modelių gedimų vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau nei Dpf filtro diagnostika ar Dpf filtro montavimo darbai Vilniaus mieste.

GREITA REGISTRACIJA

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tel:+37060147242

Dpf servisas Vilniuje ištisą parą be išeiginių
katalizatoriai duslintuvai remontas diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
automobiliu raktu gamyba kauno mieste

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

Leave a Reply