DPF FAP CENTRAS + PILNAS DPF SERVISAS

Dpf / Fap filtrai - restauravimas, išprogramavimas, nauji, naudoti, originalūs, su protingais sprendimais ir kaina Vilniuje Kaune Klaipėdoje. Skambink dabar. Visi atsakymai, kaip geriau ir ką daryti su suodžių filtru - tik po išsamios IDS diagnostikos. Ruošiame dpf sistemas TA techninei apžiūrai. Atstatinėjame orginalias konstrukcijas, jeigu yra noras. Pas mus įmanomas bet koks Jūsų noras. Visi darbai su garantija 10.000 % o ne 100!

dpf remontas kaunas vilnius klaipeda

5 DPF FILTRŲ PROBLEMŲ SPRENDIMAI

Kas geriau Dpf išpjovimas ar Dpf filtro valymas?

Turite žinoti, – galimas Dpf valymas, galima išprogramuoti ir pašalinti, galima nusipirkti naują už 1000,- ar kinietį už 300,- Klausimas: Ką pasirinkti geriausia? Ir svarbiausias klausimas – kokia suodžių filtro remonto kaina?

Nors paskutiniu metu mums puikiai pavyksta atlikti dpf filtro valymą, tačiau tai dar nereiškia, kad visiems užsikimšusiems dpf filtrams tinka ši dpf filtro gaivinimo procedūra.

Kitais žodžiais tariant, pagal mūsų naujausią atliktą statistiką – iš 100 automobilių, kurių savininkai norėjo atlikti valymą, verta tai daryti tik apie 40 automobilių.

Tai reiškia, kad įvertinus dpf filtro būklę, neverta to daryti apie 60% automobilių iš 100…

Neklausykite nieko – galvokite logiškai… Tai reiškia, kad privalote surasti specialistus (mes galim padėti), kurie Jums suteiks vertingos informacijos šiuo klausimu.

Skambink, klausk dabar!

KĄ DAROM?

dpf filtrai servisas kaune
dpf fap filtras
dpf centras kaune

1.

Pirma:

Specifinė Dpf diagnostika

dpf diagnostika kaune vilniuje klaipedoje
Dpf filtro diagnostika Kaunas Vilnius Klaipėda

2.

Antra:

Visi Dpf remonto sprendimai

dpf remontas kaune vilniuje
D[f filtro IDS sistemų remontas

3.

Trečia:

Dpf valymas / plovimas

dpf filtro valymas plovimas
Kietųjų dalelių filtro plovimas valymas

4.

Ketvirta:

Dpf keitimas nauju

nauji dpf filtrai
Dpf filtrų keitimas

5.

Penkta:

Dpf programavimas

dpf filtro programavimas
Programavimo atnaujinimo darbai

6.

Šešta:

Dpf Technikinei

dpf filtras techninei apziurai
Išpjautas Katalizatorius Dpf filtras nepraėjau techninės apžiūros

Ir jeigu bus įdomu skaitykite plačiau pagrindiniame mūsų puslapyje https://www.dpffiltras.lt Manau, kad visa tai bus aukso vertės informacija visiems, kuriems reikalingas dpf filtrų remontas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje. Taigi, pradedam:

dpf filtrai remontas kaune vilniuje klaipedoje

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis

dpf filtro diagnostika kaune vilniuje klaipedoje dpf servisas

Dpf diagnostika + visos variklio sistemos diagnostika, patikra.

dpf filtrai remontas keitimas kaune vilniuje klaipedoje

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų

GREITA KONSULTACIJA:

Užduok klausimą dabar !

dpf filtrai dpf servisas remontas kaune vilniuje klaipedoje

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

+ ĮDOMŪS FAKTAI APIE DPF/FAP

Norite žinoti, kiek kainuoja nauji dyzelių kietųjų dalelių dpf / fap filtrai? Tikrai kainos nieko nepradžiugina. Tada, kai naujo suodžių filtro kaina per didelė – atliekamas dpf / fap filtro valymas arba programinis išjungimas.

———

OBD 3 PAKOPŲ PROGRAMAVIMAS

5 automobiliams iš 10 – programavimo nereikia! Kodėl? Atsakysime telefonu…

Turime visas galimybes atlikti dpf filtro programavimo darbus individualiai kiekvienam automobiliui ir pagal jūsų norus bei pageidavimus. Ir pats svarbiausias momentas – neperšame dpf filtro išėmimo, kol jis dar geras…

(nors tai varikliui – tik į sveikatą) Ypač, jeigu atvykote pas mus, o problema ne suodžių filtre, o… (pvz.: gedimas – nevyksta regeneracija)

Turime visas galimybes atlikti dpf filtro programavimo darbus individualiai kiekvienam automobiliui ir pagal jūsų norus bei pageidavimus. Ir pats svarbiausias momentas – neperšame dpf filtro išėmimo, kol jis dar geras…

(nors tai varikliui – tik į sveikatą) Ypač, jeigu atvykote pas mus, o problema ne suodžių filtre, o… (pvz.: gedimas – nevyksta regeneracija)

dpf suodziu filtro diagnostika kaunas vilnius klaipeda

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

dpf filtro valymas kaune vilniuje klaipedoje

PROTINGAS DPF FILTRŲ VALYMAS

Ar žinote, kad Dpf valymas ir garantija po valymo – du skirtingi dalykai? Kodėl? Atsakysime telefonu…

Jeigu matome, kad valymas tikrai beprasmis, niekada nesiūlysime tokios paslaugos… Nes esame ne „valytojai”, o tie, kuriuos klientai rekomenduoja savo draugams ir bičiuliams.

Ir jeigu Jūs primygtinai norėsite surizikuoti vieną kartą išvalyti dpf filtrą, jau iš anksto suprasdami, kad jūsų atveju – nieko gero tikėtis neverta… – mes padarysime tai. Gali būti, kad gali ir pasisekti…

———

1-4 TIPAI: APARATINIS, ADATINIS, CHEMINIS, PROGRAMINIS

Jeigu nusprendėte valyti suodžių filtrą – galime panaudoti bet kokią rinkoje esančią metodiką, kad pasiekti geriausią rezultatą. Viskas priklauso nuo to, kokia dabartinė suodžių filtro būklė.

Galvojate, kad nupirkus naują Dpf filtrą važiuosite laimingai 200.000 km? Tikrai taip gali ir nebūti. Kodėl? Skambinkite – atsakysime…

KAINOS NUO – IKI

Dpf filtrų remonto kainininkas – tai yra orientacinės kainos, kurios priklauso nuo daugelio veiksnių – labiausiai nuo jūsų norų ir galimybių

 

dpf filtro valymas vilniuje kaune klaipedoje

Nuo 50- Eur

Nuo 150- Eur

Nuo 100-Eur

Nuo 120-Eur

Nuo 50-Eur

Nuo 60-Eur

Nuo 50-Eur

Nuo 45-70

dpf filtro diagnostika patikra

Nuo 45…-

Skambink!

Skambink!

Skaityk!

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

dpf filtro isprogramavimas kaune vilniuje klaipedoje

DIAGNOSTIKA KITAIP: DPF FAP PATIKRA

Galime atlikti trijų lygių dpf filtro diagnostiką. Vadovaujantis vien tik klaidų kodais – dažnai išimami dpf filtrai visai be reikalo.

Todėl šią procedūrą galite mums drąsiai patikėti. Išsiaiškinsime ir priimsime problemos sprendimą kartu ir aiškiai.

Norite išimti išprogramuoti dpf filtrą, nes kaimynas patarė?

Po mūsų atliktos apžiūros, iš 100 norinčių pašalinti suodžių filtrą, beveik 30 – čiai automobilių to daryti visiškai nebereikia. Kodėl? Atsakysime paprastai ir aiškiai. Tačiau tik atvykus pas mus dpf filtro patikrai. Dažniausiai surandamas gedimas ir čia pat vietoje pašalinamas! Tai – išskirtinis mūsų privalumas…

dpf filtro montavimas keitimas kaune

REIKIA NAUJO DPF FILTRO?

Žinote klaidos kodą ir manote, kad reikia keisti Dpf filtrą? Klaidinga informacija… Kodėl? Skambinkite – atsakysime…

Mes galime pasiūlyti įvairiausių gamintojų naujus Dpf suodžių filtrus, tačiau įsidėmėkite: nebūna dpf / fap suodžių filtro su nerealiomis garantijomis – nesvarbu ar tai naujas ir originalus, ar tai pakaitalas. Apie tai skaitykite mūsų žiniatinklyje.

Norite garantijos? – pas mus visiems darbams amžina garantija. Kur mes prisilietėme – ten garantija. Kas pagamino Dpf filtrą – pas tuos ir garantija.

Mūsų klausia: „Ar duodate garantiją?” Turite žinoti, kad mes ne tik duodame garantiją, bet ir paaiškiname, ką ta garantija reiškia. Nes žodis „Garantija” gali būti bevertis, jeigu negaunate to, ko tikitės…

dpf filtro kaina remontas dpf servisas kaune vilniuje klaipedoje

KAINOS? SUDERINTOS DAR PRIEŠ VISKĄ PRADEDANT!

Turbūt yra tekę girdėti, apie tai, kaip keičiasi kainos autoservisuose?

Geras dpf filtro remonto kainos pasiūlymas? Atrodo, kad padarys viską už dyką? Galite pabandyti surizikuoti … jeigu dar tikite, kad kažkas kažkur šiais laikais dirba veltui…

Pas mus kita kainų politika – kiek pasakėme – tiek ir kainuos. O ne taip, kad telefonu kaina 150,- o jau atvykus atsiimti automobilio 250,- Eurų

DPF FILTRO REMONTO ISTORIJA

Norėsite kažkada parduoti savo automobilį? Pasakykite, kad atlikote darbus pas mus ir … pirkėjas nupirks Jūsų automobilį iš karto.

Esame tie, pas kuriuos sprendimai negadina automobilių variklio valdymo blokų…

ir apskritai – darome ne pigiausia kaina, ne į turgų ir ne eksperimentuodami. Todėl darbo kokybė gaunasi tokia, kad niekas niekada prie nieko neprisikabins

GREITA KONSULTACIJA:

Užduok klausimą dabar !

dpf filtrai dpf servisas remontas kaune vilniuje klaipedoje

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

Skambinkite, šiandien visi turime daugiau laisvo laiko… Pasakysime kaip elgtis, jeigu jau užsidegė dpf fap simbolis ant Jūsų ekrano tablo… Informacijos daug – tik reikia sugebėti atsirinkti.

Yra tam tikri momentai, kuomet reikia labai gerai įvertinti naujai perkamo dpf filtro eksploatacijos sąlygas, nes… net naujas gali užsikimšti labai greitai! Todėl…

PAŽEISTŲ DPF FILTRŲ RESTAURAVIMAS

Turime galimybę atlikti dpf fap restauravimo darbus – ypač tai liečia tuos, kurie pagailėjo pinigų tvarkingam dpf pašalinimui.

Taip pat atliekame dpf filtrų rekonstrukcijos darbus. Jie žinoma, kainuoja nepigiai, tačiau toks darbas vertas rezultato.

Pasirinkimas Jūsų! Skaitykite viską iki galo ir priimkite teisingą sprendimą jau Šiandien!

Neturite sprendimo? Nežinote, ką daryti su suodžių filtru? Skambinkite ir klauskite! Nors telefonu sunku nuspręsti, koks geriausias problemos šalinimo būdas, tačiau…

viską įvertinti galima ir kitu būdu! Turite žinoti keletą įdomių faktų, kuriais galime pasidalinti, remdamiesi savo ne tik programavimo ir dpf valymo patirtimi.

Žiūrėkite:

5 PASLAUGOS IR KELETAS SVARBIŲ FAKTŲ

Prieš priimant sprendimą

GALIME IR DAUG DAUGIAU…

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

CHIP TUNING KAINA +50,- SUPRASKITE TEISINGAI

Tai nereiškia, kad geriname variklio dinamines savybes už 50,- eurų ir dar išprogramuojame Dpf filtrus už tą pačią kainą. Nors daugelis taip supranta. Tai reiškia, kad variklio galios didinimas bus kaip priedas, kurio kaina 50,-  prie dpf filtro išjungimo paslaugos. Apie tai plačiau čia:

KIEK KAINUOJA ORIGINALUS DPF FILTRAS?

– 1/5 AUTOMOBILIO VERTĖS

(labai dažnai būna ir taip…)

Jūs turbūt puikiai žinote, jog originalaus kietųjų dalelių filtro kaina dažnai sudaro penktadalį, o kartais ir trečdalį viso automobilio vertės.

Tačiau dabar yra galimybė originalų filtrą pakeisti nauju suodžių filtru, kuris jūsų automobilyje atliks suodžių gaudymo funkciją lygiai taip pat kaip ir originalus! Bet…

AR DPF FILTRO KOKYBĖ SKIRIASI?

Tačiau toks filtras tikrai netarnaus tiek, kiek tarnauja naujas originalus dpf suodžių filtras. Supraskite teisingai – naujas neoriginalus dpf filtro pakaitalas dažniausiai perkamas, kaip praktika rodo, prieš parduodant automobilį. Tai triukas, kai norima pakelti automobilio vertę. Ir, žinoma, kainą!

KOKIA ORIGINALAUS NAUJO DPF KAINA?

Štai jums pavyzdys: Automobilis Audi Q7 3,0 dyzelis 180kw 245 AG. Oficialus Audi atstovas siūlo įsigyti šiam modeliui Audi dalelių filtrą už 1900,- Eur.

Šiuo atveju jums dar reikės grąžinti seną ir sumokėję prieš tai minėtą sumą jūsų gedimas bus išspręstas. Esate pasiryžę investuoti tokią sumą į vieną automobilio detalę?

ORIGINALUS DPF FILTRAS – SU SENO GRĄŽINIMU PIGIAU

Jeigu nuspręstumėte jo negrąžinti, kaina išauga iki 2300,- eur. Taigi, čia jums, prašome – naujų originalių suodžių filtrų kainų orientyras. Dabar niekur „neinam” – žiūrim kaip neišlaidauti… Skaitykite toliau

KIEK KAINUOJA NEORIGINALUS DPF SUODŽIŲ FILTRAS?

Taigi, mes galime pasiūlyti analogišką Audi Q7 suodžių filtrą už 500,- eur. Tiems automobilių mylėtojams, kurie mėgsta tokius remonto sprendimus, kuriais sugadintos automobilių dalys keičiamos naujomis – tai Super pasiūlymas.

KINIETIŠKI VIDURIAI – 3 KARTUS PIGIAU

Kaina beveik tris kartus mažesnė. O jūsų automobiliui visiškai vienodai, kas ant suodžių filtro parašyta… Jam svarbu sugaudyti degimo metu išsiskyrusius suodžius.

Tarnauja taip pat atitinkamai trumpiau

Esmė tame, kad gaudyti jis irgi moka, tačiau tarnauja labai trumpai. Ypač jei kyla neskalndumų su regeneracija.  Įsidėmėkite, tokio filtro kokybė atitinka kainą – jam toli iki originalo… O tai labai daug ką reiškia. Skaitykite ir suprasite…

KAIP NUSIPIRKTI NAUJĄ SUODŽIŲ FILTRĄ?

Mes galime padėti ir šiuo klausimu

Ką jums reikia žinoti, kad galėtumėte įsigyti pas mus naują kietųjų dalelių filtrą? Jums reikės žinoti savo automobilio kėbulo numerį, automobilio markę/modelį, Kw ir gerai būtų arklio galias.

Taip galėsime parinkti originalą atitinkantį dpf filtrą. Jeigu tik Jums yra noras tai daryti…

Šią informaciją galite surašyti žemiau esančiuose info laukeliuose, arba tiesiog mums paskambinti:

Nežinai, ką daryti su suodžių filtru?

SKAMBINKITE DABAR!

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

NEPRALEISK PROGOS SUŽINOTI DAUGIAU… SKAITYK DABAR:

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

Dirbame taip, kad kiekvienas iš Jūsų

kažkada sugrįžtų ir rekomenduotų mus kitiems

Mūsų Strategija

Dpf filtrų remonto kokybė
Geros dpf filtrų keitimo kainos
Patenkinti klientai
Jūsų rekomendacijos remontuojant Dpf filtrus techninei apžiūrai

Mūsų Darbai

Kapitalinis dpf filtrų remontas
Profesionali dpf filtrų diagnostika

IDS atstatymas po avarijos
Dpf filtru nuoma

Dpf filtrų restauravimas

Nauji dpf filtrai

Naudoti dpf filtrai

Dpf filtrų plovimas valymas
Dpf filtrų šalinimas

Dpf filtrų programavimas

Pilnas Dpf filtrų servisas

Viskas yra įmanoma kai dirba komanda
Nėra nesuremontuojamo dpf filtro
Yra tik jūsų galimybių ribos

Viskas yra įmanoma kai investuojama į žmones

Viskas yra įmanoma kai investuojama į naujas technologijas

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

Ką veikiam
laisvalaikiu?

Auto klubas Servisas / Remonto dirbtuvės

ĘX CAR EXAUST REPAIR SYSTEMS EUROCARCLUB.EU

DPFSERVISAS.LT praktika geriausiems SUVIRINTOJAMS

Draugų
rinktinė Lietuvoje

automobilio grazinimas pardavejui 2022 2023 2024
Automobilio grąžinimas pardavėjui
automobiliu nuoma kaune oro uoste autocar.lt
Autonuoma Autocar.lt
automopbiliniu raktu gamyba autoraktas.lt
Autoraktų gamyba
automobiliu diagnostika patikra kaune vilniuje klaipedoje
Autodiagnostika Eu
Dyzelių remontas servisas
autoelektrikai vilniuje kaune vilniuje klaipedoje
Geras Autoelektrikas 24h
https://autoservisaskaune.lt
Autoservisas Klaipėdoje 24h
Geriausi autoservisai Lietuvoje
katalizatoriai duslintuvai dpf filtrai
Katalizatoriai dpf filtrai duslintuvai
Katalizatoriai keitimas pardavimas
Turbinu restauravimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
variklio galios didinimas chip tuning
Chip tuning variklio galios didinimas
Benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune Variklistai.lt
autoservisas kaune varikliu dalys ir remontas
Autoservisas Variklių remontas ir dalys
autoservisai kaune viulniuje klaipedoje katalogas
Autoservisai – automobiliu- remontas Katalogas
Kėbulo remontas dažymas tampymas virinimas poliravimas
automatiniu pavaru deziu remontas kaune vilniuje klaipedoje 2
Autoservisas Variklių remontas ir dalys
duju irangos montavimas vilniuje kaune klaipedoje
Dujų iranga automobiliui
Geras autoservisas Vilniuje
Dpf filtrų valymas plovimas
toyota lexus servisas kaune vilniuje
Toyota servisas Vilnius Kaunas
bmw servisas vilnius kaunas klaipeda
Bmw Mini autoservisas
vaziuokles remontas kaune klaipedoje vilniuje
Važiuoklės remontas Kaunas Vilnius

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį dpf filtro gedimą? Gal būt reikalingas smarkiai apgadinto dpf filtro gamyklinis atstatymas? Nepraėjote TA techninės apžiūros nes pripjovė bet kaip, bet kas – bet užtat labai pigiai, o gal net už dyką… Gavote dpf filtro remonto pasiūlymą, kuris prasilenkia su realybe? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu iš tikrųjų reikia mūsų pagalbos, o ne tuščio pasikalbėjimo
info@dpffiltras.lt


Dpf Servisas LT Vilnius Kaunas Klaipėda

Registracija iki 22.00 h kasdien:

dpf filtrai dpf servisas remontas kaune vilniuje klaipedoje

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

Skambink 22.00h +37060147242