KATALIZATORIAI, KO NEŽINOTE

Keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti ne tik apie Dpf filtrus, bet ir katalizatorius

KATALIZATORIAI IR DPF FILTRAI – DU VIENAME

9 iš 10 vairuotojų maišo katalizatorius su Dpf / Fap filtrais.  Prie to prisideda ir daugelis meistrų, kurie nepagalvoja apie parenkamus žodžius, įvardindami diagnozę :

„Jums greičiausiai užsikišo katalizatorius“. Tuomet žmogus pradeda domėtis, kokia katalizatoriaus kaina ir … kartais net nusiperka katalizatorių, kuris parduodamas kartais ir atskirai. Jeigu jis nėra viename bakelyje su Dpf filtru.

Sumokamas ne vienas šimtas eurų, atliekami montavimo remonto darbai, o pasirodo… Katalizatoriaus keisti nereikėjo visai. Reikėjo keisti Dpf filtrą. Arba priimti kitą sprendimą – susirasti, kur atliekamas Dpf suodžių filtro išprogramavimas pašalinimas išpjovimas ir išjungimas.

KATALIZATORIUS – TECHNINĖ APŽIŪRA 2019 METAI

Paskutiniais metais įvyko du esminiai pakeitimai techninės apžiūros centruose. Per išmetimo sistemos apžiūros procedūrą tikrinami tiek katalizatoriai, tiek dpf filtrai išoriškai ir kartais per OBD nuo 2011 metų pirmos automobilio gamybos ir  registracijos.

Reikia žinoti, kad katalizatorius gali būti išpjautas, o dpf filtras išprogramuotas, tačiau…

Nuo 2019 Dpf / Katalizatoriai šalinami kitaip nei  2017 – 2018 metais ar anksčiau!

 Kaip tai darome, galite paskambinti sužinoję mūsų kontaktais, kuriuos rasite apačioje, arba spausdami telefono skambinimo mygtuką čia pat ir dabar. Programavimo metodika taip pat keičiasi.

Dpf programinis ECU koregavimas turi būti su tam tikra modifikacija, po kurios neįmanoma pasakyti yra Dpf filtras ar ne jūsų automobilyje…

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI IŠPJAUTO, SUBYRĖJUSIO, NEVEIKIANČIO KATALIZATORIAUS AR UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

Jeigu reikia katalizatoriaus – turime įvairiausių pasiūlymų.

Kas liečia dpf filtrus – turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto.

Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI KATALIZATORIAUS PROBLEMĄ?

 

KOKIA KATALIZATORIAUS KAINA

BE DPF FILTRO?

Jeigu kalba eina apie katalizatorių, kuris išmetimo konstrukcijoje stovi atskirai nuo Dpf suodžių filtro – jis kainuoja pas mus su montavimo darbais kartu sudėjus nuo 120,- iki 500,- eurų.

Viskas priklauso nuo jūsų automobilio modelio. 120,- eurų bus pavyzdžiui senam Opel automobiliui. Tiek kainuoja naudotas geras katalizatorius su 24 mėnesių garantija ir montavimo darbais.

Baigėsi geri laikai, kai galima buvo dirbti šitaip:

500,- eurų kainuos katalizatorius Mercedes Benz automobiliui su 5,0 ltr su benzininiu varikliu ir keturiais katalizatoriais. Reikia atkreipti dėmesį dar ir į tai, kad nuo 2017 metų sausio pirmos dienos nebegalima katalizatoriaus montuoti paprastai įvirinant „bet kaip“.

Toks darbas bus išbrokuotas TA inspektorių ir teks keisti visą katalizatoriaus konstrukciją, nes … kito kelio jie nemato…

KOKIA KATALIZATORIAUS KAINA SU DPF FILTRU VIENAME BAKELYJE?

Štai čia kaina visai kitokia. Visa tai reiktų jau vadinti „dpf suodžių filtro kaina“. Nes jeigu katalizatorius montuojamas kartu su suodžių filtru – jis vadinamas „Dpf filtru“.

Apie jų kainas mūsų tinklapyje prirašyta labai daug. Nuo ko jos priklauso taip pat yra informacijos. Perskaitykite straipsnių archyvą (+) manau suprasite apie savo problemą daugiau, nei Jums kažkas bandė papasakoti… O dabar pagrindiniai kainų svyravimo niuansai yra sekantys:

  • Ar Originalus katalizatorius su Dpf filtru
  • Ar Naudotas katalizatorius su Dpf filtru
  • Ar Katalizatoriaus Dpf suodžių filtro pakaitalas R-103
  • Ar Katalizatoriaus Dpf filtro pakaitlas be sertifikato R-103
  • Ar Katalizatorių gamyba vykdoma vietoje su sertifikatu ir montavimo darbais
  • Todėl Katalizatoriaus montavimas keitimas įdėjimas – svyruoja kartais net „kartais“

NAUJO ORIGINALAUS KATALIZATORIAUS KAINA SU DPF- KOKIA?

Nauji originalūs katalizatoriai kainuoja „daug šimtų“ bet dažniausiai jų kaina svyruoja apie 1000,- eurų. Tai galite sužinoti paskambinę į bet kurį savo automobilio oficialaus atstovo serviso parduotuvę.

Įsitikinsite, jog tai, ką sakome – 100 proc. tiesa. Sužinoję kainą greičiausiai paskambinsite mums ir paklausite patarimo.

NAUJO NEORIGINALAUS KATALIZATORIAUS KAINA – KOKIA?

Labai dažnai mūsų klausia: „Kiek kainuoja katalizatoriaus pakaitalas?“ Atsakysime paprastai – jis dažniausiai kainuoja pusė originalaus katalizatoriaus kainos.

Tačiau… Geriau šitą sprendimą atidėti… Nebent jo reikia ruošiantis automobilį parduoti. Nauji dpf filtrai kartu su katalizatoriumi, jeigu tai pakaitalai (neoriginalai) daug kartų jautresni bet kokiam didesniam teršalų kiekiui.

Kitaip sakant, jeigu nors šiek tiek bent vienas purkštukas skleidžia čiurkšlę, o ne rūką – tokiam katalizatoriui su dpf „galas bus labai greitai“…

KIEK LAIKO KILOMETRŲ TARNAUJA KATALIZATORIUS SU DPF?

Beveik visiems įdomu, kiek galima nuvažiuoti kilometrų su nauju katalizatoriumi, kuris yra viename bakelyje kartu su Dpf suodžių filtru.

Tikrai galima nuvažiuoti ir 300.000 kilometrų ir daugiau (jeigu tai originalus katalizatorius),  nors dpf filtrų gamintojai dažniausiai deklaruoja apie 200,000 km. Problema dažniausiai yra ne pačiame elemente, o jo aplinkoje. Tai yra variklio būklėje ir jo darbinio režimo valdyme.

KIEK KAINUOJA NAUDOTI KATALIZATORIAI BE/SU DPF?

Geros būklės naudotas katalizatorius be suodžių filtro visada kainuos apie 100,- eurų… Nes jeigu jis originalus, turi vertę ne tik kaip automobilio dalis, bet ir kaip daiktas, savyje turintis tauriųjų metalų.

Visi kurie pas save turi katalizatorių pardavimui ir žino, kad jis nuimtas nuo automobilio, kurio rida labai nedidelė – niekada neparduos pusvelčiui.

Katalizatorius, tai tokia dalis, kurią bet kada galima parduoti už mažesnę kainą, jeigu prireikia pinigų. Tai tas pats, kas turėti tikro aukso, pasidėjus juodai dienai…

*****

Geri naudoti katalizatoriai su suodžių filtrų kartu dažniausiai kainuoja apie pusę originalaus katalizatoriaus kainos. Kadangi jų kaina svyruoja vidutiniškai apie 700 – 1300 eurų, nusipirkti geros būklės naudotą gali prireikti nuo 200,- iki 400,450 eurų. Žinoma, priklauso koks modelis ir kokia jo supirkimo vertė tauriųjų metalų supirktuvėje.

Daugiau info apie Dpf / Fap filtrus ir katalizatorius galite rasti čia www.katalizatorius.lt

GREITA REGISTRACIJA

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tel:+37060147242

Dpf servisas Vilniuje ištisą parą be išeiginių

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite dabar!

katalizatoriai duslintuvai remontas diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
automobiliu raktu gamyba kauno mieste

GREITA REGISTRACIJA

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tel:+37060147242

Dpf servisas Vilniuje ištisą parą be išeiginių

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite dabar!