DPF PROGRAMINIS IŠJUNGIMAS

Keletas niuansų, kuriuos privalo žinoti kiekvienas

DPF FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS IR FIZINIS PAŠALINIMAS

Taigi, jeigu jau nusprendėte „mesti lauk“ dpf filtrą – greičiausiai vistiek visko iki galo taip ir nežinote. Nes vienam išpjovė nemokamai ir su piršto storio siūlėmis

(tokiems piliečiams perdarinėjame ir restauruojame dpf filtrus), kitam išprogramavo už 40 eurų su programėlėmis, kurios tai atlieka paspaudus vieną mygtuką „Dpf Off“.

METODŲ NE VIENAS?

Žodžiu, kaip išspręsti šią dpf filtro problemą – metodų yra ne vienas ir ne du… Bet dabar reikia sužinoti pagaliau – kokia dpf suodžių filtro išpjovimo kaina, o paskui kokia išprogramavimo kaina.

Turite žinoti, kad vien tik pašalinti dpf filtrą neužteks. Arba atvirkščiai – vien tik išprogramuoti dpf filtrą negalima… Nes:

AR GALIMAS VIEN TIK DPF IŠPROGRAMAVIMAS?

*****

Užlenksite turbiną – nesvarbu kokios ji būklės bebūtų. Sugadinti galite net ką tik restauruotą turbiną. Viskas labai paprasta: išprogramavus regeneracijos funkcija išjungiama. Jeigu dpf filtras nepašalintas – jis nebesivalo.

Išimti fiziškai privaloma!

Tai reiškia – kemšasi iki visiško „užakimo“. Visas slėgis keliauja atgal. Taip suardomi turbinos atraminiai guoliai. Į tikrus guolius jie nepanašūs. Jeigu būtų panašūs, greičiausiai atlaikytų per didelį slėgį ilgiau nei šie…

KIEK KAINUOJA VIEN TIK DPF SUODŽIŲ FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS?

*****

Suodžių filtro išprogramavimas – tai viena problemos sprendimo dalis. Jo kaina gali būti lygi 0,- eur ir gali kainuoti 80,- / 100,- eur / 120,- eur / 150,- eur ir net 200,- eur

kai kalba eina apie naujausius keleto metų senumo automobilių modelius arba Land Rover, Range Rover modelius prie kurių darbo 4x daugiau, nei standartiniam automobiliui. Apie dpf filtro išjungimo kainą galite paskaityti čia:

AR GALIMAS VIEN TIK DPF FILTRO IŠPJOVIMAS?

*****

Išpjovus kietųjų dalelių filtrą fiziškai,  dpf regeneracijos funkcija niekur nedingsta. Todėl nenustebkite, kad pašalinus dpf filtrą automobilyje pasileis regeneracija ir sankryžoje stovintys

kaimynai nebematys kelio per baltus dūmus… Todėl geriausia būtų padaryti abu darbus vienu metu. Arba bent jau keleto dienų bėgyje.

KIEK KAINUOJA DPF FILTRO PAŠALINIMAS?

*********

Pašalinti Dpf filtrą gali nieko nekainuoti. Gali kainuoti nuo 50,- iki 80,-. Arba kainuoti nuo 120,- iki 150,- eurų. Visos kainos yra atitinkamos kokybės. Ir nereikėtų galvoti kad kažkas dirba veltui vien tik iš idėjos ar meilės darbui…

IDEALUS DPF IŠĖMIMAS?

Fizinį pašalinimą galima atlikti net taip, kad nuvažiavus į techninę apžiūrą niekas nepasakys, kad jam kažkas daryta buvo. Toks darbas užima 3 kartus daugiau laiko, nei paprastas išėmimas –

todėl kaina atitinkama. Bet kiekvienam savo. Kokybė bus tokia – kiek galėsite sau leisti.

NORITE IŠPROGRAMUOTI PIGIAI? OK!

Dpf filtro pašalinimui galioja tos pačios taisyklės kaip ir bet kuriam darbui. Norite gerai – įmanoma. Norite pigiai – taip pat įmanoma. Pasiūlysime net pačią pigiausią kainą kokia tik gali būti rinkoje.

JEIGU NEĮDOMU KAIP…

Jei tik pasakysite, kad Jums nesvarbu kaip – svarbu, kad Check Engine nedegtų, automobilis trauktų ir viskas. Jei norėsite aukščiausio lygio paslaugos – galėsime padaryti ir tai. Taip kaip nedaro turbūt niekas visoje Lietuvoje.

NORINTIEMS PIGIAU:

***********

Automobiliams iki 2008 metų mes galime atlikti išprogramavimą labai pigiai. Kartais net veltui. Tačiau mes tokį išprogramavimą vadiname ECU algoritmo sugadinimu. Žinoma, kaip ir aukščiau minėjome, yra visokių vairuotojų.

Todėl bandome prisitakyti prie visokių kainų pageidavimo. Tad žinokite, jeigu Jums kažkas siūlo tai padaryti už 30,- ar 40,- eurų – mes tokį darbą darome nemokamai.

PROFESIONALUS DPF FILTRO IŠJUNGIMAS + CHIP TIUNINGAS

*****

Jeigu jau kalba eina apie profesionalius darbus, reiktų žinoti, kad prie viso to dar galimas ir variklio galios didinimas. Šioje vietoje mes taip pat turime griežtą savo poziciją.

Variklio galingumą niekada nedidinome ir nedidinsime tam, kad kažkas stotų prie starto linijos su draugu ir norėtų parodyti, kurio automobilis greitesnis…

Tam yra visai kitoks Chip tiuningas, kurio Lietuvoje niekas nedaro, nebent entuziastai dirbantys prie savo automobilio kaip „Projekto“.

KAS YRA TIKRAS ENGINE CHIP TUNING?

**********

Tikro Engine Chip Tuning kaina prasideda dažniausiai nuo 10.000,- eurų. Kodėl tiek daug? Todėl, kad tikras variklio tiuningas prasideda nuo ECU variklio valdymo bloko algoritmų korekcijos ir baigiasi mechaninės variklio grupės komponentų modifikavimu.

Taigi, po variklio tuningo mes jau turime visai kitą variklį. O tai, ką mes siūlome prie Dpf Fap filtro pašalinimo ir regeneracijos funkcijos išjungimo, vadiname dinaminių variklio savybių korekcija.

Po kurios automobilis tampa žymiai gyvesnis ir malonumas vairuoti tokį automobilį tampa visiškai kitoks nei prieš tai…

TURITE KLAUSIMŲ?

ATSAKYSIME Į VISUS IKI 22.00 h BE IŠEIGINIŲ

SKAMBINKITE DABAR!

Esame tie, pas kuriuos sprendimai negadina automobilių variklio valdymo blokų…

ir apskritai – darome ne pigiausia kaina, ne į turgų ir ne eksperimentuodami. Todėl darbo kokybė gaunasi tokia, kad niekas niekada prie nieko neprisikabins

GREITA KONSULTACIJA:

Užduok klausimą dabar !

dpf servisas vilnius kaunas  klaipeda

Tel:+37060147242

Skambinkite, šiandien visi turime daugiau laisvo laiko… Pasakysime kaip elgtis, jeigu jau užsidegė dpf fap simbolis ant Jūsų ekrano tablo… Informacijos daug – tik reikia sugebėti atsirinkti. Yra tam tikri momentai, kuomet reikia labai gerai įvertinti naujai perkamo dpf filtro eksploatacijos sąlygas, nes… net naujas gali užsikimšti labai greitai! Todėl…