DPF CENTRAS VILNIUJE

Dpf filtrų valymas, restauravimas, pašalinimas, išprogramavimas, naujų ir naudotų Dpf Fap kietųjų dalelių filtrų pardavimas bei keitimas Vilniuje. Skambink dabar. Konsultacijos ir registracija per keletą minučių. Iki 22.00 h kasdien be išeiginių

DUSLINTUVŲ CENTRAS – MUSTANGAS LT

Dpf filtrai – katalizatoriai – kolekoriai – gofros – bakeliai – Exhaust Tuning – Ecu Tuning Visos IDS sistemų remonto paslaugos vienoje vietoje.

a) Profesionalumas

Visi sprendimai išdirbti iki smulkmenų. Meistrai žino ir moka. Kainos suderintos iki detalių

b) Kontrolė

Visi klientai prižiūrimi visais automobilio Techninio aptarnavimo laikotarpiais – įskaitant ir IDS konstrukciją

c) Garantijos

Visiems savo darbams teikiame tik realias garantijas, apie kurias kiekvienas mūsų nuolatinis klientas turi visai kitokį supratimą. Išaiškiname viską iki smulkmenų – ir rezultatais džiaugiamės po to jau kartu su Jumis.

KĄ DAROM?

1.

Pirma:

Specifinė Dpf diagnostika

dpf filtro diatgnostika kaune vilnius klaipeda
Dpf filtro diagnostika Kaunas Vilnius Klaipėda

2.

Antra:

Visi Dpf remonto sprendimai

D[f filtro IDS sistemų remontas

3.

Trečia:

Dpf valymas / plovimas

Kietųjų dalelių filtro plovimas valymas

4.

Ketvirta:

Dpf keitimas nauju

dpf filtro keitimas Kaune vilniuje klaipedoje
Dpf filtrų keitimas

5.

Penkta:

Dpf programavimas

dpf filtro isprogramavimas vilniuje kaune klaipedoje
Programavimo atnaujinimo darbai

6.

Šešta:

Dpf filtrai Technikinei

ispjautas katalizatorius dpf filtras nepraejau technines apziuros
Išpjautas Katalizatorius Dpf filtras nepraėjau techninės apžiūros

DPF FILTRO DIAGNOSTIKA VILNIUJE + DEFEKTACIJA

Daugelis meistrų taupo savo laiką, pamiršdami kliento norus ir lūkesčius. Šioje vietoje rizikuojama savo reputacija. Kalba eina apie dpf filtro diagnostiką ir jo sistemos defektaciją. Įsidėmėkite – dpf filtras, tai jūsų variklio sistemos veidrodis. Išėmus Jūsų kietųjų dalelių filtrą galima beveik visada įvardinti jo gedimo priežąstis.

Neskubinkite savo meistro

Brangieji vairuotojai – neskubinkite savo meistrų, jeigu užsikimšo Dpf filtras. O mūsų mielieji meistrai – ir patys pasistenkite neskubėti. Tai reiškia pasistenkite nesinaudoti tokia praktika, kaip „Netraukia? Reiškia reikia išimti Dpf filtrą“

Mielieji vairuotojai, atvežkite visą automobilį normaliam patikrinimui pas mus ir sulaukite atsakymo. Patikrinę visą IDS sistemą – tiek Jūs, tiek mes – galėsime patarti tai, ko jūs ir norite – tai apsispręsti kaip pasielgti teisingai.

UŽSIKIMŠO DPF FILTRAS? KITOKS DPF SERVISAS VILNIAUS MIESTE

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tel:+37060147242

Dpf filtrų restauravimas + remontas + pardavimas Vilniuje. Vairuotojai sprendžiant Dpf problemą daro 5 klaidas? Žiūrėkite apačioje >> Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras, taip kad net nesiveda? Visi išmetimo sistemos darbai po vienu stogu – DpfFiltras.lt – specializuotame autoservise.

DPF REMONTO KAINA VILNIUJE – SUDERINTA

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tuos paslaugų teikėjus, kurių pasiūlyta kaina bus mažiausia. Visada pradedame nuo maksimalios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius“ kainų pasiūlymus.

Nežvejojame klientų

Mūsų klientai visada žino kainų ribas – „Nuo Iki“ Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių. Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad žmonės žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Kai svarbiausia, surasti patį pigiausią pasiūlymą, greičiausiai mes negalėsime padėti. Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu, greitu laiku gali tekti išleisti tris kartus daugiau…

Rytoj pas mus, nors šiandien kitur

5 DIDŽIAUSI DPF FILTRŲ REMONTO MITAI

Dabar jas visas perskaitykite… Ir jeigu bus įdomu skaitykite plačiau pagrindiniame mūsų puslapyje https://www.dpffiltras.lt Manau, kad visa tai bus aukso vertės informacija visiems, kuriems reikalingas dpf filtrų remontas Vilniuje. Taigi, pradedam:

kodel dingo trauka

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis

Dpf diagnostika + visos variklio sistemos diagnostika. Nereikia? Tada jūs vadovaujate remonto darbams

turbinos remonto kaina

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų

MITAS NR.1

DPF FILTRO GEDIMAS – NEIŠVENGIAMAS PROCESAS?

9  iš 10 vairuotojų mano, kad dpf filtrai genda lygiai tokiu pačiu principu, kaip ir kitos automobilio dalys. Tai reiškia, kad visi mano, kad dpf filtrui atėjo „galas“ nes automobilio rida didelė ir tai yra neišvengiama. Nieko panašaus… Rida – ne rodiklis.

Dpf filtro konstrukcija tokia, kad idealiomis sąlygomis dirbantis filtras, gali prasukti ir 500.000 km ribą be jokio vargo. Tačiau idealių sąlygų priešas numeris vienas yra dyzelinio automobilio šeimininkas. Pradedant nuo vairavimo stiliaus, baigiant netinkama mašinos priežiūra.

MITAS NR.2

PIGIAU GALI BŪTI GERAI?

Tai pats įdomiausias momentas. Yra du pagrindiniai klausimai, kuriuos visada užduoda visi vairuotojai, kai prireikia remontuoti IDS sistemas. Tai kainos klausimai ir jie atrodo taip:

 • Kiek pas jus kainuoja Dpf filtro valymas?
 • Kiek pas jus kainuoja Dpf filtro išprogramavimas?

Tačiau, niekam neįdomus klausimas, kuris turėtų skambėti štai kaip:

 • „Ar galėsite suremontuoti Dpf filtrą taip, kad neužsikimštų?“
 • „Parduodate Dpf filtro pakaitalus ar originalius?“
 • „Ar šalinate užsikimšusio suodžių filtro gedimo priežąstis?“

Praktika rodo, kad tokia remonto strategija, kai yra remontuojamas automobilis su dpf defektu defektu ir atliekamas tik jo plovimas bei nuėmimas-pastatymas…pasiteisina tik 1 atveju iš 10.Toks remontas pasiteisna tik ruošiant automobilį paradavimui, o ne sau…

MITAS NR.3

PAS VISUS KOKYBĖ VIENODA?

Netgi robotai, kurie kažką gamina, gali padaryti kažką ne taip… Kalbant apie dpf remonto sprendimus – viskas tampa daug sudėtingiau.

Čia egzistuoja tokie faktoriai, kaip ilgametė praktika, patirtis ir svarbiausia – sukaupta dpf filtrų sugadinimo priežąsčių duomenų bazė.

Be jos – net pati brangiausia įranga ir auksinės meistrų rankos – visiškai nieko vertos.

Todėl tie meistrai, kurie žino kaip atlikti teisingai viską nuo A iki Z, kad nereiktų antrą ar trečią kartą imti ir grįžti prie to paties – visada bus brangesni, nei ką tik pradėję veiklą.

MITAS NR.4

DPF FILTRAS NEGALI UŽSIKIMŠTI – JEIGU ĮDĖTAS NAUJAS ARBA IŠPLAUTAS?

Turite žinoti vieną aksiomą, kuri yra neginčijama. „naujas nupirktas Dpf filtras tarnaus ilgai tik tuo atveju, jeigu bus pašalintos visos priežąstys lėmusios jo išėjimą iš rikiuotės…“

Priešingu atveju, netgi nupirkus naują originalų suodžių filtrą, kuris kainuoja 2 ar 3 kartus brangiau nei pakaitalas, ir nesuradus senojo gedimo priežąsties – su nauju nutiks tas pats, kas ir senąjam.

MITAS NR.5

GERAS MEISTRAS LYGU PIGUS MEISTRAS?

Jeigu jūs tikite, kad jums kažkas gali pasiūlyti gerą dpf filtrą su naujais originaliais „viduriais“ už 200,- eurų, ir jums beliks tik jį pačiam nuvažiavus garaže pasikeisti –

tuomet galite iš karto užsirašyti mūsų telefono numerį ant balto lapo ir didelėmis raidėmis arba jį išsisaugoti savo telefone, nes…

tokia remonto strategija garantuoja pakankamai didelius nuostolius ir tai dažniausiai nutinka labai greitai…

Mes esame įsitikinę 99 %, kad jūs mums paskambinsite 1 mėnesio arba 3 mėnesių laikotarpyje… 

REZIUME:

Todėl, jeigu jums nepatinka azartiniai žaidimai ir loterijos, kuriose visada laimėtojas yra tik vienas – tai loterijos organizatorius,tuomet mūsų Dpf Fap remonto centras Vilniuje – vieta, kurioje nežaidžiama, o dirbama taip, kaip reikalauja visa geriausia automobilių IDS konstrukcijų remonto praktika.

KOMANDOS BRANDUOLYS

viktoras turbinu remontas vilniuje

DPF FILTRO REMONTAS VILNIUJE PER 1 DIENĄ

Turime galimybę Dpf filtrą suremontuoti tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h.

Kas liečia dpf remontą su montavimo darbais, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat galimybes organizuoti darbus skubiai. Tačiau su savo geriausiais draugais kolegomis – variklistais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei. Kitaip sakant Dpf servisas Kaune gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

KONSULTACIJOS VILNIUJE

Daugeliui Jūsų dingus traukai, galvojate ką daryti : „Turbūt reikės remontuoti turbiną“. Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako-neparodo.

Tokiu atveju galima eiti trim keliais. Nuimti turbiną arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Arba savo automobilį atiduoti kažkam patikimam Vilniaus mieste.

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z. Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiuo klausimu

DPF FILTRO EKSPERTIZĖ VILNIUJE

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybiškais sprendimais, užsikimšus dpf filtrui.

Arba kitas variantas – sudedami patys pigiausi dpf filtrai, kuriuoss mes dažnai vadiname „šiukšlėmis“ To pasekoje dpf filtras veikia, tačiau labai jau trumpai.

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite automobilį mums į servisą Kaune ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

DPFFILTRAS.LT PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais VILNIUJE – automeistrais visoje Lietuvos teritorijoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų markių modelių gedimų vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau nei Dpf filtro diagnostika ar Dpf filtro montavimo darbai Vilniaus mieste.

katalizatoriai duslintuvai remontas diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
automobiliu raktu gamyba kauno mieste

GREITA REGISTRACIJA

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tel:+37060147242

Dpf servisas Vilniuje ištisą parą be išeiginių

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

Konsultacijų laikas nuo 8.00 h iki 22.00 h darbo dienomis + šeštadienį + sekmadienį

Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų Dpf filtru – galite skambinti visomis dienomis

PIRMA – MES DAUGIAU NEI DPF SERVISAS VILNIUJE

Dpf servisas – tai ne tik dpf valymo darbai su tam tikrais chemijos produktais ir ultragarso technologijomis. Tai ne tik visos variklio sistemos apžiūra ir patikra, kuri įtakoja jūsų DPF filtro nepriekaištingą veikimo procesą. Tai visi suodžių filtro remonto metodai vienoje vietoje.

ANTRA: PAPILDOMAS GEDIMAS? PAŠALINSIME IR JĮ

Suodžių filtrų problemų šalinimas – tai tik viena iš paslaugų, kurias atliekame Kaune ir Vilniuje. Pagrindinė mūsų specializacija – autoelektronikos programavimo paslaugos tiek servisams, tiek visiems kitiems, kurie susiduria su sunkiai meistrų „perkandamais“ gedimais. Na, jūsų atveju mes darome štai ką:

TREČIA: KAIP PASIRINKTI TEISINGAI?

 • DPF FILTRŲ DIAGNOSTIKĄ
 • NAUJOS KARTOS IŠPROGRAMAVIMĄ
 • DPF VALYMĄ – NAUJA TRIJŲ PAKOPŲ TECHNOLOGIJA

Jeigu DPF FAP filtrų servisas jums atlieka tik valymo darbus ir nieko daugiau, turėtumėte pagalvoti apie tai,  kad valymas – tai tik vienas remonto sprendimų būdų, kuris ne visada atneša pageidaujamą rezultatą.

Šiai dienai 100% efektyviausias ir garantuotas sprendimas – tik naujos kartos išprogramavimas su fiziniu filtro pašalinimu… Deja, taip yra…

 • Aišku jeigu jūs turite galimybę pirkti naują originalų, tai irgi nėra blogai. Tačiau jis kainuoja (pažiūrėkite čia https://www.dpffiltras.lt/naujas-suodziu-filtras/ Tačiau varikliui visada geriau, kai išmetimas neturi papildomų „stabdžių“
 • Apie valymą: kada reikės atlikti pakartotinį valymą galima būtų pasakyti tik tuo atveju, jeigu nusipirktumėte naują variklį…
 •  Tai sakau dėl to, jog labai dažnai šių filtrų problemas iššaukia visai kiti variklio sistemos defektai – apie kuriuos labai dažnai pamirštama. Viršutiniame meniu galite paskaityti „DPF FILTRŲ PASLAPTYS“ – manau suprasite, ką norėjau pasakyti…
 • Kadangi dpf valymas, kaip paslauga pasiteisina tik apynaujiems varikliams iki 150.000 km, mes šią paslaugą teikiame tik išskirtiniais atvejais. Norint pamiršti šią problemą visam laikui, atliekame išprogramavimo darbus savo sukurta algoritmų korekcijos metodika, kuri garantuoja visų pirmiausia ramybę mums ir tuo pačiu jums.

 KETVIRTA: PAS MUS NAUJAUSIA ĮRANGA IR INDIVIDUALŪS DPF FILTRŲ PROBLEMŲ SPRENDIMAI

 • Renkantis patikimą DPF servisą – reikia ieškoti tokių automeistrų, kurie savo darbe naudoja ne mėgėjišką įrangą – kas šiuo metu labai pasidarė populiaru Lietuvoje.
 • Nuolat investuojame į naujausius programinius sprendimus, kurie tik atsiranda pasaulinėje rinkoje. Tik tokiu būdu, galime užtikrinti savo naujiems užsakovams idealiai patikrintus problemų sprendimo metodus.

 

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE DPF FILTRĄ?

a) Kad užsikimšęs DPF/FAP filtras gadina turbiną (kurios remonto kaina svyruoja nuo 200,- iki 300,- eurų) jūs jau turbūt skaitėte mūsų tinklapyje.

b) Kad blogai veikiantis suodžių filtras degina purkštukų antgalius (kurių, jeigu imant visų remontą, kaina irgi gali siekti apie 300 eurų) – jūs taip pat manau žinote.

c) Kad užsinešęs kietujų suodžių dalelių filtras sutrumpina EGR (egr vožtuvas) tarnavimo laiką dešimt kartų, galbūt dar nežinojote.

d) Tačiau jūs dar nežinote, kad nematoma Dpf/fap filtro problema gali sugadinti visą variklį ir jis bus tinkamas tik metalo laužui.

Todėl istorija, kurią aš trumpai papasakosiu, manau jums bus girdėta tikrai pirmą kartą.

O galbūt ne tik jums, bet ir daugeliui automeistrų dar neteko susidurti su tokiais gedimais, su kuriais susiduriame mes vos ne kiekvieną dieną…

PIGAUS IŠPROGRAMAVIMO PASKEKMĖS:

KLIENTO AUTOMOBILIS NETRAUKIA IR NIEKAS NEGALI PASAKYTI KODĖL?

Na, kad pas mus automobiliai po tokio „turginio“ išprogramavimo atvažiuoja vos ne diena iš dienos ir…

kad būna apsilankę ne pas vieną automeistrą – mums tikrai jokia naujiena. Vis dėl to, mes ne vien tik DPF servisas Vilniuje.

Mus klientai žino, kaip VDC Centrą, į kurį atvažiuoja autoservisais nusivylę vairuotojai. Kodėl nusivylę?

Todėl, kad tiesą sakant, ne taip jau ir apsimoka autoservisams ieškoti traukos problemų – nes laiko sugaištama per daug, kad verta būtų užsiimti tokiais darbais.

Norėtumėme išduoti viešą paslaptį: kai yra žinoma, ką reikia daryti (ką remontuoti), pinigus uždirbti labai paprasta…

Tačiau, kai reikia ieškoti tokių gedimų, kurie priskiriami „fantastikos sričiai“ purvintis rankų niekam nesinori…

Deja , tokia realybė… Kam įdomu, galite daugiau apie DPF/FAP REMONTĄ paskaityti pradiniame puslapyje https://www.dpffiltras.lt >>>

PAGALBA VILTĮ PRARADUSIAI VAIRUOTOJAI

KURIAI, PER PLAUKĄ PAVYKO IŠVENGTI AVARIJOS

Todėl, dažnai dirbdami iš idėjos, kartą ryžomės padėti vienai moteriai, kuri aplankiusi visus geriausius meistrus (sakau geriausius todėl,

kad ji lankėsi tikrai pas gerus ir savo srities profesionalus) buvo visiškai nusivylusi ir planavo savo automobilį parduoti artimiausiu metu… 

kaip neremontuojamą.

GEDIMO ISTORIJA:

Vieną gražią dieną jos VW Passat B6 vos nepapuolė į avariją, kurios kaltininkė būtų ir buvusi mūsų klientė.

O buvo taip – bandydama Vilniuje staigiai įvažiuoti į žiedą, jos automobiliui dingo trauka ir vietoj staigaus manevro, kuris buvo būtinas – jai išėjo tik tik įriedėti į žiedą.

Laimei nepasitaikė piktybinis vairuotojas, kuris būtų tyčia trenkęsis į avarinę situaciją sukėlusį automobilį. 

Žinoma, moteris nieko nelaukdama pradėjo savo „kryžiaus žygį“ per visus autoservisus, kuris, labai didelei jos laimei, pas mus baigėsi.

Tačiau ir mums turbūt čia pasitarnavo tik didelė patirtis sudėtingų gedimų paieškose per tuos daugelį darbo metų.

Vadovaujantis tik žiniomis ir remiantis tik prietaisais, gedimo surasti praktiškai buvo neįmanoma… Tačiau, ačiū Dievui pavyko ir šį kartą.

AUTOMOBILIS NEVAŽIUOJA – KĄ DARYTI?

Gedimas toks, kad autodiagnostikos kompiuteris klaidų nerodė jokių. Automobiliui trauka dingdavo vos tik kartą per dieną.

Kas užsiima automobilių remontu, tas žino – ką tai reiškia. O svarbiausia, kai trauka dingsta – parametrai išlieka idealūs ir mašina sako :

„Viskas gerai – jokių problemų“.

Tiesą sakant – arba nusišauk arba keisk visas detales iš eilės. Arba pradėk galvoti logiškai

Tai reiškia – pradėti vadovautis savo pačių išrastais ir pasitvirtinusiais metodais. Kurie ir pasiteisino.

Apie juos mes tikrai nepasakosime. Papaskosime tik apie tai, kas buvo kaltas ir dėl ko… Arba ką suradome iš tikro…

Pasirodo pagrindinis variklio valdymo blokas buvo taip perprogramuotas, kad tam tikru momentu programa nebereaguodavo į jokius daviklius, tačiau to nesuprasdavo kaip gedimo.

NEBĖRA „CHECK ENGINE“ ?

Žodžiu ECU kažkokiu būdu buvo taip pakoreguotas ( reiktų patikslinti, kad buvo

išprogramuotas Dpf Fap filtras neaiškiu metodu už keletą eurų) , kad nebeliko avarinio režimo ir „Check Engine“ buvo „išgaravęs“ turbūt visam laikui.

Manau, kad šioje vietoje ir baigsime. Manau, kad ir taip daug dėmesio skyrėte mums, jeigu skaitote šias eilutes.

Tiesą sakant, jeigu jums buvo įdomi ši mūsų „istorinė pagalba –  neviltyje esančiai moteriai“ –

galite ją padalinti draugams Per Facebook ar kitus G+ socialinius tinklus – galbūt tai kažkam pravers, atsiradus „paranormaliems“ automobilio reiškiniams.

 DPF SUODŽIŲ FILTRO NAUJOS KARTOS IŠPROGRAMAVIMAS VILNIUJE

VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRAS – SUDĖTINGŲ GEDIMŲ PAIEŠKA IR REMONTAS VILNIUJE