DPF FILTRU SUPIRKIMAS KAINA

DPF FILTRŲ SUPIRKIMAS – TIK MŪSŲ KLIENTAMS

Sumažinsime suodžių filtro išėmimo ir išprogramavimo kainą, nupirkdami išimtą DPF filtrą geriausia kaina Lietuvoje!

Jeigu planuojate šalinti suodžių filtrą, greičiausiai žinote žinote, kad iš jūsų automobilio išimtas demontuotas dpf filtras turi kažkokią vertę.

NAUJI DPF FILTRŲ PAKAITALAI

NESUPERKAMI

Kaina, kurią galite gauti už kietųjų dalelių filtrą vienus gali labai nudžiuginti, kitus gali tik paguosti.

Klausimas „Kiek galima gauti už dpf fap filtrą“ dažniausiai turi tikslų atsakymą tik atidarius kietųjų dalelių filtro bakelį. O ten galima rasti visokių įdomių dalykų. O kartais visai nieko nerasti…

DAR NEAPSISPRENDĖTE?

Jeigu dar galvojate, kaip elgtis su savo suodžių filtru, labai verta būtų paskaityti čia: www.dpffiltras.lt pradiniame puslapyje.

IEŠKOKITE KATALIZATORIŲ SUPIRKĖJŲ

Mes nesame tauriųjų metalų laužo supirktuvė. Katalizatoriai ir dpf filtrai superkami tose vietose, kuriose jie yra perdirbami. Taigi, nesiūlykite mums atvežti sutrumpintą į miltus dpf filtrų turinį. Mes jo neperkame.

Taip pas mus rasite pakankamai naudingos informacijos, apie dpf išprogramavimo užkulisius, pigumo niuansus ir dar visokių įdomių dalykų, kurie leis protingai pasirinkti tuos meistrus,

kurie garantuos ne tik profesionalų darbą, bet ir geriausius patarimus remontuojant ir eksploatuojant jūsų dyzelinį automobilį apskritai!

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

KĄ GALIMA RASTI DPF BAKELYJE?

Nors nelabai dažnai, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai pusė suodžių filtro būna ištrupėję ir jo dulkes galima rasti tik toliau esančiuose rezonatoriuose ar duslintuvo bakeliuose.

VIELOS TINKLAS BAKELYJE

Kartais galima rasti vietoje suodžių filtro tik susuktą ir supresuotą vielos tinklą. Tai daroma dažniausiai prieš parduodant automobilį. Prie to paties dar randame ir „subjaurotą“ variklio valdymo programą, kurioje buvo „išprogramuotas“ dpf filtras už 40,- eurų…

*********

KOKIOS DPF FILTRŲ SUPIRKIMO KAINOS?

Nuo ko jos priklauso?

Visų pirma pradėkime nuo to, kad suodžių filtro kaina priklauso ne tik nuo modelio ir markės. Viskas priklauso nuo to kiek tauriųjų metalo savyje turi šis filtras.

Reikia žinoti keletą dalykų, apie kuriuos niekur per daug niekas dar nerašė. Visų pirma – tai metai, kuriais gamintas automobilis.

Jeigu įdomu kiek kainuoja nauji suodžių  filtrai, skaitykite čia>>>

Kitaip sakant, turbūt neteko girdėti, kad gamintojai (beveik visi) nuo 2008-2009 metų pradėjo montuoti dpf filtrus, kuriuose Platinos arba nėra, arba jos labai mažai.

Tais metais šiuose filtruose buvo naudojami kiti taurieji metalai, kurie daug pigesni nei Platina. Nuo tų metų ją puikiai pakeitė Auksas. Jis ne ką blogiau atlieka katalizatoriaus funkciją, nei Platina.

Nuo 2008-2009 gaminamų automobilių  suodžių filtrai supirkime kainuoja 2x ar 3x pigiau, nei tie, kurie buvo leidžiami nuo 2001-2008.

Taigi, jei jūsų automobilis naujesnis, tai nereiškia, kad galima gauti daugiau, nei už senesnio automobilio dpf filtrą.

**************

PRANCŪZIŠKŲ  AUTOMOBILIŲ SUODŽIŲ FILTRŲ SUPIRKIMAS

Tai patys pigiausiai superkami suodžių filtrai. Jeigu mūsų supirkėjai už juos gali pasiūlyti 20-30 eurų – galime džiaugtis tiek mes, tiek jūs. Nors tai automobiliai, kuriuose pačiuose pirmuosiuose buvo montuojamos „suodžių gaudyklės“, tačiau tauriųjų metalų perdirbėjai ten ne ką teranda…

*******

VOKIŠKŲ AUTOMOBILIŲ DPF SUPIRKIMAS

Vokiškų VAG grupės mašinų dpf filtrai superkami brangiau. Tarkime pavyzdys Volkswagen Passat 2,0 D 103 kw modelio filtras gali būti nupirktas už 40 arba 60 arba 80-90 eurų.

Taigi, kompensacija gaunasi gana nebloga. Ypač, kai išimti ir paruošti suodžių filtro bakelį techninei apžiūrai kainuoja ne mažus pinigus…

*******

JAPONIŠKŲ AUTOMOBILIŲ DPF FILTRŲ SUPIRKIMO KAINA

Japoniškos mašinos buvo ginkluotos taip pat gana ne mažą vertę turinčiais kietųjų dalelių filtrais. Tačiau čia galioja būtent metų taisyklė, apie kurią rašėme aukščiau.

Taigi, jeigu jūsų draugas vairuojantis Toyota 2008 metų gavo tik 40,- eurų, tai dar nereiškia, kad jūsų filtras nevertas 70-90 eurų.

Visų kainų aiškumas būna tada, kai automobilis atvyksta pas mus. Tada galima pasakyti tiksliai tos dienos supirkimo kainą.

Ji priklauso nuo tos dienos tauriųjų metalų rinkos kainos tarptautinėse metalų prekybos biržose. Žinoma, jeigu atidarius bakelį filtras fiziškai yra sveikas ir nesvarbu, kad užsikimšęs…

 

GREITA REGISTRACIJA

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tel:+37060147242

Dpf servisas Vilniuje ištisą parą be išeiginių

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite dabar!

katalizatoriai duslintuvai remontas diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
automobiliu raktu gamyba kauno mieste

GREITA REGISTRACIJA

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tel:+37060147242

Dpf servisas Vilniuje ištisą parą be išeiginių

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite dabar!

Leave a Reply