DPF FILTRO IŠPJOVIMAS IR TECHNINĖ APŽIŪRA 2019 METAIS

DPF SUODŽIŲ FILTRO IŠPJOVIMAS

IR TECHNINĖ APŽIŪRA 2019 METAIS

Šiandien beveik kiekvieno vairuotojo pagrindinis klausimas yra štai toks: „Ar praeisiu techninę apžiūrą jeigu bus išpjautas ir išprogramuotas suodžių filtras?“

Tai klausimas, kuris savaime suprantamas, nes dauguma šiandien nepraeina techninės apžiūros kontrolės. Kodėl taip yra? Atsakymai labai paprasti ir aiškūs. Juos pateikiame žemiau:

KODĖL NEPRAEITA TECHNINĖ APŽIŪRA IŠPJOVUS DPF FILTRĄ?

  • Matosi akivaizdūs išmetimo konstrukcijos pažeidimai – virinimo siūlės (nesvarbu iš viršaus ar apačios)
  • Programavimas atliktas nelogiškai – paliekamos logikos spragos, kurias galima pastebėti jungiantis per OBD
  • Išimtas katalizatorius, kurio nereikėjo šalinti. Reikėjo išimti tik Dpf suodžių filtrą. 

AR GALIMA PRAEITI TECHNINĘ APŽIŪRĄ PAŠALINUS DPF FILTRĄ?

Mūsų visi automobiliai, kuriems atlikome Dpf filtro šalinimo ir programavimo darbus iki dabar, tai yra iki šios dienos 2019-09-15, praėjo techninę apžiūrą.

DIRBOME VISADA ŽIŪRĖDAMI Į PRIEKĮ

Nes… visada žinojome, kad kažkada įvyks pakeitimai išmetimo sistemų apžiūros procedūroje ir jau turbūt 5 metai atgal atlikinėjome savo darbą taip, kad mūsų klientams nekiltų keblumų, kai bus tikrinamas automobilio išmetimo sistemos vamzdynas su katalizatoriais ir dpf filtrais.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

Taip, pas mus visada buvo šiek tiek brangiau nei visur aplinkui. Tačiau rezultatas yra toks, kad šiandien tvarkome „kažkur“ tragiškai subjaurotus Dpf filtrus.

Tokie suodžių filtrų bakeliai, su kokiais susiduriame kasdien – tiesiogine prasme yra „Supjaustyti“ ir suvirinti. Tačiau tai yra visiškai normalu, nes norint atpiginti Dpf filtro šalinimo darbus – reikia pjauti greitai ir „pigiai“.

Sutikite, prisivilioti klientą pigia darbų kaina – paprasta kaip du kart du. Niekam nerūpi kaip bus ateityje einant TA. Tačiau supraskite, pirmiausia rūpintis savo automobiliu privalo pats vairuotojas – automobilio savininkas… O pasidaryti dpf filtro pašalinimą pigiai – galima bet kur… ir netgi pačiam… Jei mokate bent šiek tiek virinti 🙂

Esame tie, pas kuriuos sprendimai negadina automobilių variklio valdymo blokų…

ir apskritai – darome ne pigiausia kaina, ne į turgų ir ne eksperimentuodami. Todėl darbo kokybė gaunasi tokia, kad niekas niekada prie nieko neprisikabins

GREITA KONSULTACIJA:

Užduok klausimą dabar !

dpf servisas vilnius kaunas  klaipeda

Tel:+37060147242

Skambinkite, šiandien visi turime daugiau laisvo laiko… Pasakysime kaip elgtis, jeigu jau užsidegė dpf fap simbolis ant Jūsų ekrano tablo… Informacijos daug – tik reikia sugebėti atsirinkti. Yra tam tikri momentai, kuomet reikia labai gerai įvertinti naujai perkamo dpf filtro eksploatacijos sąlygas, nes… net naujas gali užsikimšti labai greitai! Todėl…

GREITA REGISTRACIJA

Tel:+37060147242

Dpf servisas Vilniuje ištisą parą be išeiginių

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite dabar!

katalizatoriai duslintuvai remontas diagnostika
dyzeliniu varikliu remontas kaune vilniuje klaipedoje
automobiliu raktu gamyba kauno mieste

GREITA REGISTRACIJA

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tel:+37060147242

Dpf servisas Vilniuje ištisą parą be išeiginių

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite dabar!