DPF SERVISAS KLAIPĖJOJE

Mūsų dpf centro padalinys Klaipėdos mieste - Dpf filtrų valymas, išprogramavimas, keitimas, restauravimas, plius Chip Tuning galios didinimas Klaipėdoje. Registracija ir konsultacijos iki 22.00 kasdien. Skambink dabar. Registruokis dabar!

dpf servisas kaunas vilnius klaipeda

DUSLINTUVŲ CENTRAS – DPF SERVISAS LT KLAIPĖDOJE

Dpf filtrai – katalizatoriai – kolekoriai – gofros – bakeliai – Exhaust Tuning – Ecu Tuning Visos IDS sistemų remonto paslaugos vienoje vietoje.

a) Profesionalumas

Visi sprendimai išdirbti iki smulkmenų. Meistrai žino ir moka. Kainos suderintos iki detalių

b) Kontrolė

Visi klientai prižiūrimi visais automobilio Techninio aptarnavimo laikotarpiais – įskaitant ir IDS konstrukciją

c) Garantijos

Visiems savo darbams teikiame tik realias garantijas, apie kurias kiekvienas mūsų nuolatinis klientas turi visai kitokį supratimą. Išaiškiname viską iki smulkmenų – ir rezultatais džiaugiamės po to jau kartu su Jumis.

Dpf Centras Klaipėda – visi sprendimai vietoje – Dpf Filtrai Techninei apžiūrai, dpf valymas, restauravimas, keitimas, programavimas, diagnostika, konsultacijos.

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

KĄ DAROM?

1.

Pirma:

Specifinė Dpf diagnostika

dpf suodziu filtro diagnostika kaunas vilnius klaipeda
Dpf filtro diagnostika Kaunas Vilnius Klaipėda

2.

Antra:

Visi Dpf remonto sprendimai

dpf remontas kaunas vilnius klaipeda
Dpf filtro IDS sistemų remontas

3.

Trečia:

Dpf valymas / plovimas

dpf valymas plovimas kaunas vilnius klaipeda
Kietųjų dalelių filtro plovimas valymas

4.

Ketvirta:

Dpf keitimas nauju

naujas dpf filtras
Dpf filtrų keitimas

5.

Penkta:

Dpf programavimas

dpf filtro isprogramavimas kaune vilniuje klaipedoje
Programavimo atnaujinimo darbai

6.

Šešta:

Dpf filtrai Technikinei

nepraejau tecnikines ispjautas dpf filtras katalizatorius
Išpjautas Katalizatorius Dpf filtras nepraėjau techninės apžiūros

Išsami dpf filtro patikra – privaloma!

dpf filtrai diagnostika kaune vilniuje

Dpf filtro diagnostika + defektacija Klaipėdoje

Daugelis meistrų taupo savo laiką, pamiršdami kliento norus ir lūkesčius. Šioje vietoje rizikuojama savo reputacija. Kalba eina apie dpf filtro diagnostiką ir jo sistemos defektaciją Klaipėdoje.

Įsidėmėkite – dpf filtras, tai jūsų variklio sistemos veidrodis. Išėmus Jūsų kietųjų dalelių filtrą galima beveik visada įvardinti jo gedimo priežąstis.

Neskubinkite savo meistro

Brangieji vairuotojai – neskubinkite savo meistrų, jeigu užsikimšo Dpf filtras. O mūsų mielieji meistrai – ir patys pasistenkite neskubėti. Tai reiškia pasistenkite nesinaudoti tokia praktika, kaip „Netraukia? Reiškia reikia išimti Dpf filtrą”

Mielieji vairuotojai, atvežkite visą automobilį normaliam patikrinimui pas mus ir sulaukite atsakymo. Patikrinę visą IDS sistemą – tiek Jūs, tiek mes – galėsime patarti tai, ko jūs ir norite – tai apsispręsti kaip pasielgti teisingai.

UŽSIKIMŠO DPF FILTRAS? KITOKS DPF SERVISAS KLAIPĖDOS MIESTE

dpf filtrai dpf servisas remontas kaune vilniuje klaipedoje

Priėmimas tik iš anksto užsiregistravus:

Vilnius: 2 Servisai Kareivių g. 2C

Kaunas: Pramonės pr. 4

Klaipėda: Šilutės pl. 35C

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

Dpf filtrų restauravimas + remontas + pardavimas Klaipėdoje. Vairuotojai sprendžiant Dpf problemą daro 5 klaidas? Žiūrėkite apačioje >> Pasipylė balti dūmai iš duslintuvo? Dingo automobilio trauka? Pavažiuoja ir nustoja traukti? Užskimšo Dpf suodžių filtras, taip kad net nesiveda? Visi išmetimo sistemos darbai po vienu stogu – Dpf Filtras.lt – specializuotame autoservise Klaipėdoje.

dpf filtro kaina remontas dpf servisas kaune vilniuje klaipedoje

Suderinta dpf filtro remonto kaina

Nenaudojame tokios kainų strategijos, kuri skatina klientus rinktis tuos paslaugų teikėjus, kurių pasiūlyta kaina bus mažiausia.

Visada pradedame nuo maksimalios remonto sąmatos. Tuo tarpu daugelis tiesiog žvejoja naujus klientus, teikdami vieną už kitą „saldesnius” kainų pasiūlymus.

Mūsų aptartos kainos dažniausiai mažėja, tuo tarpu kitur – beveik visada didėja…

Nežvejojame klientų

Mūsų klientai visada žino kainų ribas – „Nuo Iki” Viskas suderinta iki detalių nuo pat pradžių.

Jeigu remonto metu atsirado kažkas, dėl ko galėtų kaina keistis – mūsų klientai tai žino ir sprendžia patys, kaip elgtis toliau.

Teisybė atsiperka ne iš karto

Stengiamės, kad žmonės žinotų, suprastų daugiau nei jie to patys nori. Nors daugeliui tai nerūpi. Kai svarbiausia, surasti patį pigiausią pasiūlymą, greičiausiai mes negalėsime padėti.

Tačiau visada galime padėti, kai pasinaudojus tokiu pigiu pasiūlymu, greitu laiku gali tekti išleisti tris kartus daugiau…

Rytoj pas mus, nors šiandien kitur

5 DIDŽIAUSI DPF FILTRŲ REMONTO MITAI

Dabar juos visus perskaitykite… Ir jeigu bus įdomu skaitykite plačiau pagrindiniame mūsų puslapyje https://www.dpffiltras.lt Manau, kad visa tai bus aukso vertės informacija visiems, kuriems reikalingas dpf filtro remontas Klaipėdoje. Taigi, pradedam:

dpf filtrai remontas kaune vilniuje klaipedoje

Jūs klausiate – mes atsakome. Nepriimk sprendimo nepasitaręs su mumis

dpf filtro diagnostika kaune vilniuje klaipedoje dpf servisas

Dpf diagnostika + visos variklio sistemos diagnostika, patikra.

dpf filtrai remontas keitimas kaune vilniuje klaipedoje

Pasitikite mūsų darbu? Tada sėdam ir skaičiuojam. Pasidarom sąmatą, žinom ribas – ir niekam nebus siurprizų

MITAS NR.1

Dpf filtro gedimas – neišvengiamas procesas?

9  iš 10 vairuotojų mano, kad dpf filtrai genda lygiai tokiu pačiu principu, kaip ir kitos automobilio dalys. Tai reiškia, kad visi mano, kad dpf filtrui atėjo „galas” nes automobilio rida didelė ir tai yra neišvengiama.

Nieko panašaus… Rida – ne rodiklis.

Dpf filtro konstrukcija tokia, kad idealiomis sąlygomis dirbantis filtras, gali prasukti ir 500.000 km ribą be jokio vargo. Tačiau idealių sąlygų priešas numeris vienas yra dyzelinio automobilio šeimininkas. Pradedant nuo vairavimo stiliaus, baigiant netinkama mašinos priežiūra.

MITAS NR.2

Ar gali būti pigiai ir gerai?

Tai pats įdomiausias momentas. Yra du pagrindiniai klausimai, kuriuos visada užduoda visi vairuotojai, kai prireikia remontuoti IDS sistemas. Tai kainos klausimai ir jie atrodo taip:

 • Kiek pas jus kainuoja Dpf filtro valymas Klaipėdoje?
 • Kiek pas jus kainuoja Dpf filtro išprogramavimas Klaipėdoje?

Tačiau, niekam neįdomus klausimas, kuris turėtų skambėti štai kaip:

 • „Ar galėsite suremontuoti Dpf filtrą taip, kad neužsikimštų?”
 • „Parduodate Dpf filtro pakaitalus ar originalius Klaipėdoje?”
 • „Ar šalinate užsikimšusio suodžių filtro gedimo priežąstis?”

Praktika rodo, kad tokia remonto strategija, kai yra remontuojamas automobilis su dpf defektu defektu ir atliekamas tik jo plovimas bei nuėmimas-pastatymas…pasiteisina tik 1 atveju iš 10.Toks remontas pasiteisna tik ruošiant automobilį paradavimui, o ne sau…

MITAS NR.3

Ar visi daro viską vienodai?

Netgi robotai, kurie kažką gamina, gali padaryti kažką ne taip… Kalbant apie dpf remonto sprendimus – viskas tampa daug sudėtingiau.

Čia egzistuoja tokie faktoriai, kaip ilgametė praktika, patirtis ir svarbiausia – sukaupta dpf filtrų sugadinimo priežąsčių duomenų bazė.

Be jos – net pati brangiausia įranga ir auksinės meistrų rankos – visiškai nieko vertos.

Todėl tie meistrai, kurie žino kaip atlikti teisingai viską nuo A iki Z, kad nereiktų antrą ar trečią kartą imti ir grįžti prie to paties – visada bus brangesni, nei ką tik pradėję veiklą.

MITAS NR.4

Dpf filtras negali užsikimšti, jeigu įdėtas naujas ar išplautas…

Turite žinoti vieną aksiomą, kuri yra neginčijama. „naujas nupirktas Dpf filtras tarnaus ilgai tik tuo atveju, jeigu bus pašalintos visos priežąstys lėmusios jo išėjimą iš rikiuotės…”

Priešingu atveju, netgi nupirkus naują originalų suodžių filtrą, kuris kainuoja 2 ar 3 kartus brangiau nei pakaitalas, ir nesuradus senojo gedimo priežąsties – su nauju nutiks tas pats, kas ir senąjam.

MITAS NR.5

Geras Dpf filtras už 200,- Eur

Jeigu jūs tikite, kad jums kažkas gali pasiūlyti gerą dpf filtrą su naujais originaliais „viduriais” už 200,- eurų, ir jums beliks tik jį pačiam nuvažiavus garaže pasikeisti –

tuomet galite iš karto užsirašyti mūsų telefono numerį ant balto lapo ir didelėmis raidėmis arba jį išsisaugoti savo telefone, nes…

tokia remonto strategija garantuoja pakankamai didelius nuostolius ir tai dažniausiai nutinka labai greitai…

Mes esame įsitikinę 99 %, kad jūs mums paskambinsite 1 mėnesio arba 3 mėnesių laikotarpyje… 

Išvados:

Jeigu jums nepatinka azartiniai žaidimai ir loterijos, kuriose visada laimėtojas yra tik vienas – tai loterijos organizatorius, tuomet mūsų Dpf Fap remonto centras Klaipėdoje – vieta, kurioje dirbama taip, kaip reikalauja visa geriausia automobilių IDS konstrukcijų remonto praktika.

dpf remontas kaune per diena

DPF FILTRO REMONTAS KLAIPĖDOJE PER 1 DIENĄ DVI

Turime galimybę Dpf filtrą suremontuoti tą pačią dieną, jeigu nėra didelio apkrovimo ir automobilis į mūsų dirbtuves pristatomas darbo dienos pradžioje nuo 9.00 h iki 9.30 h.

Kas liečia dpf remontą su montavimo darbais, diagnostiką su priežąsčių pašalinimu – turime taip pat galimybes organizuoti darbus skubiai.

Tačiau su savo geriausiais draugais kolegomis – variklistais. Jie dirba kartu su mumis ir pagal mūsų metodiką.

Todėl jei neturite galimybės laukti, mes pasistengsime Jums padėti ir šioje vietoje, nenukenčiant nei trupučio darbo kokybei.

Kitaip sakant Dpf servisas Klaipėdoje gali būti ne tik kokybiškas, bet ir extra greitas.

KONSULTACIJOS KLAIPĖDOJE

Daugeliui Jūsų dingus traukai, galvojate ką daryti : „Turbūt reikės remontuoti turbiną”.

Žinoma, greičiausiai tokia situacija atsiranda, kai nuvažiavote kažkur pasidaryti kompiuterinę automobilio diagnostiką, o ji nieko gero nepasako-neparodo.

Tokiu atveju galima eiti trim keliais. Nuimti turbiną arba ieškoti gedimo ne turbinoje. Arba savo automobilį atiduoti kažkam patikimam.

Todėl čia Jums reikės apsispręsti patiems, kokį remonto kelią rinktis. Dažniausiai žmonės veža visą automobilį mums ir prašo jį suremontuoti nuo A iki Z.

Tačiau Jūs galite eiti ir kitu keliu. Tik tikimybė permokėti – visada didesnė, nei atidavus tiems, kurie specializuojasi šiuo klausimu

dpf servisas lt
dpf servisas remontas

DPF FILTRO EKSPERTIZĖ KLAIPĖDOJE

Mes matome, kad kuo toliau, tuo dažniau vairuotojai susiduria su nekokybiškais sprendimais, užsikimšus dpf filtrui.

Arba kitas variantas – sudedami patys pigiausi dpf filtrai, kuriuoss mes dažnai vadiname „šiukšlėmis” To pasekoje dpf filtras veikia, tačiau labai jau trumpai.

Taigi, turite įtarimą, kad kažkas pasinaudojo jūsų patiklumu? Skambinkite dabar. Vežkite automobilį mums į servisą Klaipėdoje ir mes viską išsiaiškinsime. Žinoti tiesą turite teisę kiekvienas.

DPFFILTRAS.LT PARTNERIAI

Visada dirbome ir dabar dirbame su geriausiais specializuotais autoservisais Klaipėdoje – automeistrais visoje Lietuvos teritorijoje. Žinome daug, dalinamės patirtimi ir informacija apie specifines problematiškas tam tikrų markių modelių gedimų vietas. Esame visada vienu žingsniu priekyje savo konkurentų. Todėl nenuostabu, kad galime šiek tiek daugiau nei Dpf filtro diagnostika ar Dpf filtro montavimo darbai.

REGISTRACIJA IKI 22.00h

dpf filtrai dpf servisas remontas kaune vilniuje klaipedoje
Dpf servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Priėmimas tik iš anksto užsiregistravus:

Vilnius: 2 Servisai Kareivių g. 2C

Kaunas: Pramonės pr. 4

Klaipėda: Šilutės pl. 35C

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

Konsultacijų laikas nuo 8.00 h iki 22.00 h darbo dienomis + šeštadienį + sekmadienį

Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų Dpf filtru – galite skambinti visomis dienomis

PIRMA – MES DAUGIAU NEI DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

Dpf servisas – tai ne tik dpf valymo darbai su tam tikrais chemijos produktais ir ultragarso technologijomis. Tai ne tik visos variklio sistemos apžiūra ir patikra, kuri įtakoja jūsų DPF filtro nepriekaištingą veikimo procesą. Tai visi suodžių filtro remonto metodai vienoje vietoje.

ANTRA: PAPILDOMAS GEDIMAS? PAŠALINSIME IR JĮ

Suodžių filtrų problemų šalinimas – tai tik viena iš paslaugų, kurias atliekame Klaipėdoje Kaune ir Vilniuje. Pagrindinė mūsų specializacija – autoelektronikos programavimo paslaugos tiek servisams, tiek visiems kitiems, kurie susiduria su sunkiai meistrų „perkandamais” gedimais. Na, jūsų atveju mes darome štai ką:

TREČIA: KAIP PASIRINKTI TEISINGAI?

 • DPF FILTRŲ DIAGNOSTIKĄ
 • OBD NAUJOS KARTOS IŠPROGRAMAVIMĄ
 • DPF VALYMĄ – NAUJA TRIJŲ PAKOPŲ TECHNOLOGIJA

Jeigu DPF FAP filtrų servisas jums atlieka tik valymo darbus ir nieko daugiau, turėtumėte pagalvoti apie tai,  kad valymas – tai tik vienas remonto sprendimų būdų, kuris ne visada atneša pageidaujamą rezultatą.

 • Aišku jeigu jūs turite galimybę pirkti naują originalų, tai irgi nėra blogai. Tačiau jis kainuoja (pažiūrėkite čia https://www.dpffiltras.lt/naujas-suodziu-filtras/ Tačiau varikliui visada geriau, kai išmetimas neturi papildomų „stabdžių”
 • Apie valymą: kada reikės atlikti pakartotinį valymą galima būtų pasakyti tik tuo atveju, jeigu žinotume artimiausiu laiku apie variklio skyriuje atsirasiantį gedimą.
 •  Tai sakau dėl to, jog labai dažnai šių filtrų problemas iššaukia visai kiti variklio sistemos defektai – apie kuriuos labai dažnai pamirštama. Viršutiniame meniu galite paskaityti „DPF FILTRŲ PASLAPTYS” – manau suprasite, ką norėjau pasakyti…

 KETVIRTA: PAS MUS NAUJAUSIA ĮRANGA IR INDIVIDUALŪS DPF FILTRŲ PROBLEMŲ SPRENDIMAI

 • Renkantis patikimą DPF servisą – reikia ieškoti tokių automeistrų, kurie savo darbe naudoja ne mėgėjišką įrangą – kas šiuo metu labai pasidarė populiaru Lietuvoje.
 • Nuolat investuojame į naujausius programinius sprendimus, kurie tik atsiranda pasaulinėje rinkoje. Tik tokiu būdu, galime užtikrinti savo naujiems užsakovams idealiai patikrintus problemų sprendimo metodus.

Dirbame taip, kad kiekvienas iš Jūsų

kažkada sugrįžtų ir rekomenduotų mus kitiems

Mūsų Strategija

Dpf filtrų remonto kokybė
Geros dpf filtrų keitimo kainos
Patenkinti klientai
Jūsų rekomendacijos remontuojant Dpf filtrus techninei apžiūrai

Mūsų Darbai

Kapitalinis dpf filtrų remontas
Profesionali dpf filtrų diagnostika

IDS atstatymas po avarijos
Dpf filtru nuoma

Dpf filtrų restauravimas

Nauji dpf filtrai

Naudoti dpf filtrai

Dpf filtrų plovimas valymas
Dpf filtrų šalinimas

Dpf filtrų programavimas

Pilnas Dpf filtrų servisas

Viskas yra įmanoma kai dirba komanda
Nėra nesuremontuojamo dpf filtro
Yra tik jūsų galimybių ribos

Viskas yra įmanoma kai investuojama į žmones

Viskas yra įmanoma kai investuojama į naujas technologijas

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

Ką veikiam
laisvalaikiu?

Auto klubas Servisas / Remonto dirbtuvės

ĘX CAR EXAUST REPAIR SYSTEMS EUROCARCLUB.EU

DPFSERVISAS.LT praktika geriausiems SUVIRINTOJAMS

Draugų
rinktinė Lietuvoje

automobilio grazinimas pardavejui 2022 2023 2024
Automobilio grąžinimas pardavėjui
automobiliu nuoma kaune oro uoste autocar.lt
Autonuoma Autocar.lt
automopbiliniu raktu gamyba autoraktas.lt
Autoraktų gamyba
automobiliu diagnostika patikra kaune vilniuje klaipedoje
Autodiagnostika Eu
Dyzelių remontas servisas
Geras Autoelektrikas 24h
https://autoservisaskaune.lt
Autoservisas Klaipėdoje 24h
Geriausi autoservisai Lietuvoje
katalizatoriai duslintuvai dpf filtrai
Katalizatoriai dpf filtrai duslintuvai
Katalizatoriai keitimas pardavimas
Turbinu restauravimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
variklio galios didinimas chip tuning
Chip tuning variklio galios didinimas
Benzininių variklių remontas Vilniuje Kaune Variklistai.lt
autoservisas kaune varikliu dalys ir remontas
Autoservisas Variklių remontas ir dalys
autoservisai kaune viulniuje klaipedoje katalogas
Autoservisai – automobiliu- remontas Katalogas
Kėbulo remontas dažymas tampymas virinimas poliravimas
autoservisas kaune varikliu dalys ir remontas
Autoservisas Variklių remontas ir dalys
duju irangos montavimas vilniuje kaune klaipedoje
Dujų iranga automobiliui
Geras autoservisas Vilniuje
Dpf filtrų valymas plovimas
toyota lexus servisas kaune vilniuje
Toyota servisas Vilnius Kaunas
bmw servisas vilnius kaunas klaipeda
Bmw Mini autoservisas
vaziuokles remontas kaune klaipedoje vilniuje
Važiuoklės remontas Kaunas Vilnius

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį dpf filtro gedimą? Gal būt reikalingas smarkiai apgadinto dpf filtro gamyklinis atstatymas? Nepraėjote TA techninės apžiūros nes pripjovė bet kaip, bet kas – bet užtat labai pigiai, o gal net už dyką… Gavote dpf filtro remonto pasiūlymą, kuris prasilenkia su realybe? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu iš tikrųjų reikia mūsų pagalbos, o ne tuščio pasikalbėjimo
info@dpffiltras.lt


Dpf Servisas LT Vilnius Kaunas Klaipėda

Registracija iki 22.00 h kasdien:

dpf filtrai dpf servisas remontas kaune vilniuje klaipedoje

Skambinti:

Tel.: +370 601 47 242

Skambink 22.00h +37060147242