Užsidegė dpf suodžių filtro lemputė prietaisų skydelyje

AR GALIMA VAŽIUOTI JEIGU UŽSIDEGUS DPF / FAP LEMUTĖ ?

Keletas sakinių apie tai, jeigu vieną dieną užsidega kietųjų dalelių indikacija jūsų automobilyje. Visų pirma šis ženklas – daugeliui vairuojančių dyzelinius automobilius gali būti visiška naujiena. Ypač, jeigu tai pirmasis jūsų dyzelinis automobilis, o prieš tai gyvenime teko važinėti tik su benzinu varomais automobiliais.

KĄ REIŠKIA DPF LEMPUTĖ?

UZSIDEGE DPFF FAP FILTRO LEMPUTE

Visų pirma tai reikš, kad pradėjo nekorektiškai veikti suodžių gaudymo sistema. Kitaip tariant, Dpf filtras nebeatlieka savo funkcijos. Pabandysime trumpai papasakoti procentine išraiška apie gedimus, kuriuos indikuoja tablo užsidegęs kietųjų dalelių  filtro simbolis:

1. 87% proc. jog Dpf Filtras užsikimšo nepataisomai ir greičiausiai reikės keisti nauju, valyti arba pašalinti (apie tai čia >>> Dpf filtro išprogramavimas)

2. 3 % proc. problemos su Dpf sistemą prižiūrinčiais davikliais *slėgio daviliai, temperatūrinis daviklis.

3. 10 % proc. pasibaigęs skystis arba kiti variklio skyriaus gedimai tiesiogiai įtakojantys Dpf/Fap filtro blogą veikimą, ko pasekoje dažniausiai ir užsikemša kietųjų dalelių filtras taip, kad net “stebuklingas valymas” yra tik labai laikinas dalykas.

KIEK LAIKO GALIMA VAŽINĖTI SU DEGANČIA DPF LEMPUTE?

dpf fap filtras isprogramavimas pasalinimas

Kitoks Dpf Fap servisas Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje

Dabar pats svarbiausias momentas, kurį turėtumėte įsidėmėti. Tai leis ateityje išvengti brangiai kainuojančių variklio sistemos komponentų, tokių kaip visų pirmiausia turbinos gedimų. Ką gali sugadinti pradėjęs kimštis Dpf filtras – galite paskaityti mūsų tinklapyje. Informacijos tiek, kad turbūt daugiau nerasite nei viename net gi užsienio tinklapyje.

DPF FILTTRŲ PASLAPTYS >Žiūrėkite>

dpf-filtru-servisas

Daugeliui vairuojančių automobilius su Dpf sistema būna taip, kad užsidegusi Dpf “lempa” padega ir užgesta. Taip nutinka todėl, kad ECU variklio valdymo bloko algoritmas dar bando savaiminės regeneracijos metu išvalyti suodžių filtrą. Dažnai tai jam pavyksta padaryti. Tačiau iki sekančio lemputės užsidegimo gali praeiti savaitė. Kartais mėnesis. O kartais užsidega po keleto dienų vėl…

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

DPF-SERVISAS-KAUNE-VILNIUJE-KLAIPEDOJE+370 670 12120

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika. Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai.

UŽSIDEGĖ IR UŽGESO? DŽIAUGTIS NEREIKĖTŲ…

Reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad jeigu nebedega Dpf indikacija, nereiškia, kad “pasikimšęs” duslintuvas “nesuės” turbokompresoriaus greičiau negu ateis sekantis kartas, kai prietasų skydelyje pamatysite įsižiebusią DPF/FAP lemutę…

Paskutinė pastraipa pati svarbiausia. Kad suprasti ją, reiktų perskaityti keletą kartų. Jeigu kils klausimų skambinkite. Mielai atsakysime ir patarimų nepagailėsime. Taigi, saugokime savo dyzelius. Nes jie daug lepesni šiandien, nei benzinu varomi automobiliai…

 DPF SERVISAS KAUNE

kas remontuoja suodziu filtrus vilniuje

 

DPF SERVISAS VILNIUJE

kas remontuoja suodziu filtrus vilniuje

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE 

dpf-servisas-klaipeda

ATSAKYTI

Your email address will not be published. Required fields are marked *