AR GALIMA VAŽIUOTI JEIGU UŽSIDEGUS DPF / FAP LEMUTĖ ?

Keletas sakinių apie tai, jeigu vieną dieną užsidega kietųjų dalelių indikacija jūsų automobilyje. Visų pirma šis ženklas – daugeliui vairuojančių dyzelinius automobilius gali būti visiška naujiena. Ypač, jeigu tai pirmasis jūsų dyzelinis automobilis, o prieš tai gyvenime teko važinėti tik su benzinu varomais automobiliais.

KĄ REIŠKIA DPF LEMPUTĖ?

ka reiskia dpf filtro lempute prietaisu skydelyje?

Ką reikia žinoti apie dpf filtro lemputę prietaisų skydelyje – skaitykite

Visų pirma tai reikš, kad pradėjo nekorektiškai veikti suodžių gaudymo sistema. Kitaip tariant, Dpf filtras nebeatlieka savo funkcijos. Pabandysime trumpai papasakoti procentine išraiška apie gedimus, kuriuos indikuoja tablo užsidegęs kietųjų dalelių  filtro simbolis:

1. 87% proc. jog Dpf Filtras užsikimšo nepataisomai ir greičiausiai reikės keisti nauju, valyti arba pašalinti (apie tai čia >>> Dpf filtro išprogramavimas)

2. 3 % proc. problemos su Dpf sistemą prižiūrinčiais davikliais *slėgio daviliai, temperatūrinis daviklis.

3. 10 % proc. pasibaigęs skystis arba kiti variklio skyriaus gedimai tiesiogiai įtakojantys Dpf/Fap filtro blogą veikimą, ko pasekoje dažniausiai ir užsikemša kietųjų dalelių filtras taip, kad net „stebuklingas dpf valymas“ yra tik labai laikinas dalykas.

KIEK LAIKO GALIMA VAŽINĖTI SU DEGANČIA DPF LEMPUTE?

Dabar pats svarbiausias momentas, kurį turėtumėte įsidėmėti. Tai leis ateityje išvengti brangiai kainuojančių variklio sistemos komponentų, tokių kaip visų pirmiausia turbinos gedimų. Ką gali sugadinti pradėjęs kimštis Dpf filtras – galite paskaityti mūsų tinklapyje. Informacijos tiek, kad turbūt daugiau nerasite nei viename net gi užsienio tinklapyje.

DPF FILTTRŲ PASLAPTYS >Žiūrėkite>

Daugeliui vairuojančių automobilius su Dpf sistema būna taip, kad užsidegusi Dpf „lempa“ padega ir užgesta.

Taip nutinka todėl, kad ECU variklio valdymo bloko algoritmas dar bando savaiminės regeneracijos metu išvalyti suodžių filtrą. Dažnai tai jam pavyksta padaryti.

Tačiau iki sekančio lemputės užsidegimo gali praeiti savaitė. Kartais mėnesis. O kartais užsidega po keleto dienų vėl…

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

dpf serviso telefonas

Skambinti iki 22.00 h vakaro

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

DPF SERVISAS VILNIUJE

dpf servisas vilniuje

Dpf filtrai Vilniuje

Vilniaus Dpf servisas išprogramavimas išpjovimas ir pašalinimas

DPF SERVISAS KAUNE

dpf servisas filtru pasalinimas isjungimas valymas

Kas valo ir programuoja dpf filtrus Kaune

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

dpf filtrai klaipeda

Dpf servisas Klaipėdoje

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesionaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

REGISTRACIJA

Iki kada dirba dpf servisas?

Konsultacijos ir klausimai iki 22.00 h vakaro

+370 601 47242

UŽSIDEGĖ IR UŽGESO? DŽIAUGTIS NEREIKĖTŲ…

Reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad jeigu nebedega Dpf indikacija, nereiškia, kad „pasikimšęs“ duslintuvas „nesuės“ turbokompresoriaus greičiau negu ateis sekantis kartas, kai prietasų skydelyje pamatysite įsižiebusią DPF/FAP lemutę…

SKAITYKITE DAUG KARTŲ

Paskutinė pastraipa pati svarbiausia. Kad suprasti ją, reiktų perskaityti keletą kartų. Jeigu kils klausimų skambinkite. Mielai atsakysime ir patarimų nepagailėsime. Taigi, saugokime savo dyzelius. Nes jie daug lepesni šiandien, nei benzinu varomi automobiliai…