KOKYBIŠKAS DARBAS

ar praisiu technikine jeigu ispjausiu suodziu ffiltra

Informacija tiems, kurie bijo, kad išprogramavus ir pašalinus Dpf/Fap suodžių filtrą gali nutikti kažkas blogo automobiliui. Šiandien visi mūsų automobiliai, kuriems atlikta ECU programinės įrangos modifikacija praeina TA. Šiandien yra 2016-11-08. Turite žinoti, kad tik kokybiško darbo dėka gali jaustis saugiai – tiek jūs, tiek jūsų automobilis.

KAIP KOKYBIŠKAI IR PROFESIONALIAI 

IŠPROGRAMUOTI SUODŽIŲ FILTRĄ?

dpf fap filtras isprogramavimas pasalinimas

Kitoks Dpf Fap servisas Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje

Per paskutinius metus buvo daug diskusijų dėl to, kaip turi reaguoti TA centrai į Dpf/Fap filtrų išpjovimą ir programinį ECU (Variklio valdymo bloko) modifikavimą. Kas įdomiausia, kad vienos ES valstybės į tai žiūri itin preciziškai ir nepripažįsta jokių kitų sprendimo būdų, kaip tik naujo suodžių filtro pirkimą, kurio kaina svyruoja nuo 700 iki 1300 eurų.

Kitos valstybės narės – nenorėdamos sukelti vairuotojų nepasitenkinimo į tai žvelgia protingiau. Ir automobilį, kuriame nėra suodžių filtro, skaito techniškai tvarkingu bei leidžia eliminuoti šį prabangų automobilio “patobulinimą” programinės įrangos pagalba.

Turite klausimų dėl sugedusio (užsikimšusio) kietųjų dalelių suodžių filtro?

Skambinkite dabar! Pasistengsime padėti visais įmanomais būdais nedelsiant:

DPF SERVISAS – KAUNAS

dpf filtru servisas kaune

DPF SERVISAS – VILNIUS

kas remontuoja suodziu filtrus vilniuje

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

DPF FILTRO ISPJOVIMAS ISPROGRAMAVIMAS KLAIPĖDOJE

PIRMA: DPF/FAP FILTRO FIZINIS PAŠALINIMAS – JUVELYRINIS MECHANIKO/SUVIRINTOJO DARBAS

Jeigu norite – šį darbą galite patikėti mums taip pat. Norėdami, kad ateityje su jūsų  automobiliu būtų viskas tvarkoje, ką svarbiausia turite padaryti – tai susirasti gerą mechaniką/suvirintoją (P.s. – tiesa tokį surasti nėra taip paprasta), kuris idealiai sugeba atlikti dpf/fap filtro fizinio šalinimo darbus. Po pašalinimo siūlėse neturi  būti jokių defektų…

Jei tokio neturite, mes galėsime šiuo atžvilgiu tikrai padėti. Gal tai ir bus šiek tiek brangiau nei bet kuriame eiliniame autoservise, tačiau ramybė žiūrint į ateitį  bus to verta.

ANTRA: DPF FILTRO PROGRAMINIS IŠJUNGIMAS – PAS MUS ARBA TIK PAS TUOS, KURIE SPECIALIZUOJASI AUTO ELEKTRONIKOJE

Jeigu esate toliau nuo Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos susiraskite tokius meistrus, kurie dirba ne vien tik su suodžių filtrų išprogramavimu, bet pavyzdžiui gali suremontuoti ECU variklio valdymo blokus, atlieka automatinių greičių dėžių valdymo blokų remontą, užsiima šviesolaidinių elektros instaliacijų remontu. Tai leis neabejoti, kad prie jūsų automobilio gedimo pašalinimo dirbs savo darbą puikiai išmanantys žmonės. Jeigu nerasite, drąsiai skambinkite – tikrai padėsime, pakonsultuosime nemokamai ir nuoširdžiai.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

DPF-SERVISAS-KAUNE-VILNIUJE-KLAIPEDOJE+370 670 12120

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį

  esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika. Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai.

TREČIA: ŠIAIS KELETĄ PATARIMŲ PASIDALINKITE SAVO SOCIALINĖSE PASKYROSE  – TAI GALBŪT  BUS NAUDINGA NE TIK JUMS BET IR JŪSŲ DRAUGAMS AR PAŽĮSTAMIEMS

 

ATSAKYTI

Your email address will not be published. Required fields are marked *