7 dalykai, kurių reikia nepamiršti, jei nusprendėte, kad Jum reikalingas Dpf filtro valymas

Turbūt daug kam internete yra tekę matyti stebuklingas garantijas suodžių filtro valymui. Daugelis sako,  kad suteikia garantiją net iki 200.000 km. Dar yra deklaruojama, kad Jūsų suodžių filtras bus kaip naujas.

Klientai nori stebuklingų garantijų, kurių nesuteikia net gamintojas naujai perkamam automobiliui!

Lyg tai būtų kažkokia stebuklinga procedūrą, po kurios dpf filtro viduriai tampa nauji. Anaiptol… Tiesa yra kitokia. Ir tai galima suprasti net nieko nesuprantačiam vairuotojui. Vadovaujantis paprasčiausia logika, tikrai gali nebekilti klausimų apie valymo procedūrą ir jos rezultatus.

Vienintelė reali garantija, kurią galima duoti atlikus dpf filtro valymą – tai, kad filtras išsivalė ir jo pralaidumas beveik kaip naujo daikto !

Duodame garantiją, kad dpf filtras išvalytas, švarus ir šiuo metu nesugadintas – tai mūsų darbas ir tai mes darome su visais įrodymais.

Jūsų sprendimas – dpf valymas. Apie dpf filtrų valymą galite paskaityti daugiau čia http://www.dpfvalymas.lt Tačiau yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia įvertinti prieš darant tokį sprendimą:

TURITE VIENĄ BANDYMĄ

Nors dpf filtro išėmimas ir išprogramavimas ( jeigu tai atliekama profesionaliai – tai yra nesinaudojant automatizuotais sprendimais ir bakelius tvarkant taip, kaip privaloma TĄ) – yra garantuotas sprendimas bandant spręsti Dpf Fap problemą…

Mes niekada nepuolame siūlyti šalinti Dpf arba valyti, kol nėra atliktas Dpf sistemos įvertinimas mūsų meistrų, mūsų autoservisuose Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje.

Kuo naujesnis automobilis, tuo Dpf suodžių filtro valymas labiau pasiteisina, Ir atvirkščiai – kuo automobilio variklio nusidėvėjimas didesnis, – tuo nuvažiuotas atstumas, po dpf valymo procedūros bus trumpesnis

 

NIEKAS DPF FILTRŲ NEPLAUNA

5 KARTUS UŽ DYKĄ

Tai reiškia, kad realiai jūs turite vieną bandymą, po kurio bus aišku – pasiteisino šis jūsų sprendimas ar ne. Turėkite galvoje tokį niuansą – niekas negali atspėti, kiek kilometrų nuvažiuosite su išvalytu dpf filtru.

Tarkime, po valymo jūs nuvažiavote 7000- 10000 kilometrų. Žinoma, kad toks kilometražas tikrai nieko netenkins.

NUVAŽIAVOTE 50.000 KM – JAU GALIMA DŽIAUGTIS

Kitas atvejis, kai po valymo nuvažiavote 50.000 ar 100.000 km. Po tokio atstumo tikrai galima bandyti dar kartą valyti. Finansiniu požiūriu tikrai – neblogas rezultatas.

Nuvažiavę tokį atstumą, vairuotojai net neabejoja, kad antras dpf filtro valymas irgi gali pasiteisinti. Taigi…

DPF FILTRO DARBO STEBĖSENA

Po valymo, kiekvieno vairuotojo pareiga atlikti dpf filtro regeneracijų stebėseną, o dar geriau patikrą. Mes galime matyti, kada vyko regeneracijos ir kiek jų buvo per tam tikrą atsumą.

Jeigu jos nuolat kartojasi po valymo procedūros, reikia ieškoti gedimo. Priešingu atveju dpf valymui skirtos lėšos, bus panaudotos tikrai veltui…

SKAMBINKITE DABAR!

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

dpf serviso telefonas

 

Skambiniti iki 22.00 h vakaro

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

DPF SERVISAS VILNIUJE

dpf servisas vilniuje

Dpf filtrai Vilniuje

Vilniaus Dpf servisas išprogramavimas išpjovimas ir pašalinimas

DPF SERVISAS KAUNE

dpf servisas filtru pasalinimas isjungimas valymas

 

Kas valo ir programuoja dpf filtrus Kaune

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

dpf filtrai klaipeda

Dpf servisas Klaipėdoje

 

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

REGISTRACIJA

Iki kada dirba dpf servisas?

Konsultacijos ir klausimai iki 22.00 h vakaro

+370 601 47242