5 DPF FILTRŲ PROBLEMŲ SPRENDIMAI

galimas Dpf valymas, galima išprogramuoti ir pašalinti, galima nusipirkti naują už 1000,- ar kinietį už 300,- Klausimas: Ką pasirinkti geriausia? Ir svarbiausias klausimas – kokia suodžių filtro remonto kaina?

Lapkričio 1,2,3 dienomis tik klausimai ir konsultacijos nuo 10.00 iki 22.00 h

Skambinkite, šiandien visi turime daugiau laisvo laiko… Pasakysime kaip elgtis, jeigu jau užsidegė dpf fap simbolis ant Jūsų ekrano tablo…

+ ĮDOMŪS FAKTAI APIE DPF/FAP

Jūsų pageidavimu – nauji dyzelių kietųjų dalelių dpf / fap filtrai. Tiems, kuriems naujo suodžių filtro kaina per didelė – atliekamas dpf / fap filtro valymas arba programinis išjungimas.

******

3 PAKOPŲ PROGRAMAVIMAS

5 automobiliams iš 10 – programavimo nereikia! Kodėl? Atsakysime telefonu…

Turime visas galimybes atlikti dpf filtro programavimo darbus individualiai kiekvienam automobiliui ir pagal jūsų norus bei pageidavimus. Ir pats svarbiausias momentas – neperšame dpf filtro išėmimo, kol jis dar geras…

(nors tai varikliui – tik į sveikatą) Ypač, jeigu atvykote pas mus, o problema ne suodžių filtre, o… (pvz.: gedimas – nevyksta regeneracija)

******

PROTINGAS DPF FILTRŲ VALYMAS

Ar žinote, kad Dpf valymas ir garantija po valymo – du skirtingi dalykai? Kodėl? Atsakysime telefonu…

Jeigu matome, kad valymas tikrai beprasmis, niekada nesiūlysime tokios paslaugos… Nebent Jūs primygtinai norėsite surizikuoti, jau iš anksto suprasdami, kad jūsų atveju – nieko gero tikėtis neverta…

*****

APARATINIS, ADATINIS, CHEMINIS

Jeigu nusprendėte valyti suodžių filtrą – galime panaudoti bet kokią rinkoje esančią metodiką, kad pasiekti geriausią rezultatą. Viskas priklauso nuo to, kokia dabartinė suodžių filtro būklė.

*****

Galvojate, kad nupirkus naują Dpf filtrą važiuosite laimingai 200.000 km? Tikrai taip gali ir nebūti. Kodėl? Skambinkite – atsakysime…

DPF FAP PATIKRA

DIAGNOSTIKA KITAIP:

Galime atlikti trijų lygių dpf filtro diagnostiką. Vadovaujantis vien tik klaidų kodais – dažnai išimami dpf filtrai visai be reikalo. Todėl šią procedūrą galite mums drąsiai patikėti. Išsiaiškinsime ir priimsime problemos sprendimą kartu ir aiškiai.

******

REIKIA NAUJO DPF FILTRO?

Žinote klaidos kodą ir manote, kad reikia keisti Dpf filtrą? Klaidinga informacija… Kodėl? Skambinkite – atsakysime…

Mes galime pasiūlyti įvairiausių gamintojų naujus Dpf suodžių filtrus, tačiau įsidėmėkite: nebūna dpf / fap suodžių filtro su nerealiomis garantijomis – nesvarbu ar tai naujas ir originalus, ar tai pakaitalas. Apie tai skaitykite mūsų žiniatinklyje.

Informacijos daug – tik reikia sugebėti atsirinkti. Yra tam tikri momentai, kuomet reikia labai gerai įvertinti naujai perkamo dpf filtro eksploatacijos sąlygas, nes… net naujas gali užsikimšti labai greitai! Todėl…

*****

GREITA KONSULTACIJA:

užduok klausimą dabar!

dpf serviso telefonas

Skambinti iki 22.00 h vakaro

PAŽEISTŲ DPF FILTRŲ RESTAURAVIMAS

Turime galimybę atlikti dpf fap restauravimo darbus – ypač tai liečia tuos, kurie pagailėjo pinigų tvarkingam dpf pašalinimui. Taip pat atliekame dpf filtrų rekonstrukcijos darbus. Jie žinoma, kainuoja nepigiai, tačiau toks darbas vertas rezultato.

*****

Pasirinkimas Jūsų! Skaitykite viską iki galo ir priimkite teisingą sprendimą jau Šiandien!

******

Neturite sprendimo? Nežinote, ką daryti su suodžių filtru? Skambinkite ir klauskite! Nors telefonu sunku nuspręsti, koks geriausias problemos šalinimo būdas, tačiau… viską įvertinti galima ir kitu būdu!

Turite žinoti keletą įdomių faktų, kuriais galime pasidalinti, remdamiesi savo ne tik programavimo ir dpf valymo patirtimi.

Žiūrėkite:

5 PASLAUGOS

IR KELETAS SVARBIŲ FAKTŲ

PRIEŠ PRIIMANT SPRENDIMĄ

NORITE IŠIMTI IR IŠPROGRAMUOTI

DPF FILTRĄ?

Stop!

NEBŪTINA TAI DARYTI 100%!

Po mūsų atliktos apžiūros, iš 100 norinčių pašalinti suodžių filtrą, beveik 30 – čiai automobilių to daryti visiškai nebereikia. Kodėl? Atsakysime paprastai ir aiškiai. Tačiau tik atvykus pas mus dpf filtro patikrai. Dažniausiai surandamas gedimas ir čia pat vietoje pašalinamas! Tai – išskirtinis mūsų privalumas…

INFORMACIJOS DAUG, BET NEPATINGĖKITE PASKAITYTI!

Mes tikrai norime, kad priimtumėte teisingą sprendimą – sprendžiant dpf filtro problemą. Esame visi skirtingi – su skirtingais įsitikinimais ir be abejo – pajamomis.

REIKALINGAS DPF FILTRO VALYMAS?

Stop!

NE VISADA JIS ĮMANOMAS!

Nors paskutiniu metu mums puikiai pavyksta atlikti dpf filtro valymą, tačiau tai dar nereiškia, kad visiems užsikimšusiems dpf filtrams tinka ši dpf filtro gaivinimo procedūra.

Kitais žodžiais tariant, pagal mūsų naujausią atliktą statistiką – iš 100 automobilių, kurių savininkai norėjo atlikti valymą, verta tai daryti tik apie 40 automobilių. Tai reiškia, kad įvertinus dpf filtro būklę, neverta to daryti apie 60% automobilių iš 100…

Puikiai suprantame, kad informacijos internete tiek daug, kad labai lengvai galima susidaryti klaidingą nuomonę apie rinkoje esančius pasiūlymus. Ypač – kai kalba eina apie dpf filtro išprogramavimą. Apie tai paskaitykite čia: 

NENORITE PIRKTI NAUJO?

IŠPROGRAMUOSIME IR PADIDINSIME VARIKLIO GALIĄ TIK 

už papildomą 50,- eurų.  Įprastai atskirai variklio galios didinimas – chip tiuningas pas mus kainuoja, priklausomai nuo modelio apie 150,- eurų.

CHIP TUNING KAINA +50,-

Jeigu nusprendėte pašalinti dpf filtrą programiškai (Dpf programavimas kainuoja nuo 80,- iki 140,- eurų be chip tiuningo) t.y. atlikti suodžių filtro regeneracijos išjungimą – jūsų pageidavimu, pakoreguosime variklio galingumą už tris kartus mažesnę kainą, nei įprastai.

SUPRASKITE TEISINGAI

Tai nereiškia, kad geriname variklio dinamines savybes už 50,- eurų ir dar išprogramuojame Dpf filtrus už tą pačią kainą. Nors daugelis taip supranta.

Tai reiškia, kad variklio galios didinimas bus kaip priedas, kurio kaina 50,-  prie dpf filtro išjungimo paslaugos. Apie tai plačiau čia:

VARIKLIO CIPAVIMAS VILNIUS KAUNAS KLAIPEDA

VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS

Nors dažniausiai vaituotojai renkasi išprogramuoti ir išjungti šį naujesnių automobilių „patobulinimą“ – šiandien galime pasiūlyti naują DPF filtrų problemos sprendimo būdą. Tai seno užsikimšusio suodžių filtro keitimas į naują. Viskas dėl Jūsų mielieji!

ORIGINALUS DPF FILTRAS KAINA

– 1/5 AUTOMOBILIO VERTĖS

(labai dažnai būna ir taip…)

Jūs turbūt puikiai žinote, jog originalaus kietųjų dalelių filtro kaina dažnai sudaro penktadalį, o kartais ir trečdalį viso automobilio vertės.

Tačiau dabar yra galimybė originalų filtrą pakeisti nauju suodžių filtru, kuris jūsų automobilyje atliks suodžių gaudymo funkciją lygiai taip pat kaip ir originalus! Bet…

DPF FILTRO KOKYBĖ SKIRIASI

Tačiau toks filtras tikrai netarnaus tiek, kiek tarnauja naujas originalus dpf suodžių filtras. Supraskite teisingai – naujas neoriginalus dpf filtro pakaitalas dažniausiai perkamas,

kaip praktika rodo,

prieš parduodant automobilį. Tai triukas, kai norima pakelti automobilio vertę. Ir, žinoma, kainą!

NAUJO DPF FILTRO KAINA – KIEK?

Štai jums pavyzdys: Automobilis Audi Q7 3,0 dyzelis 180kw 245 AG. Oficialus Audi atstovas siūlo įsigyti šiam modeliui Audi dalelių filtrą už 1900,- Eur.

Šiuo atveju jums dar reikės grąžinti seną ir sumokėję prieš tai minėtą sumą jūsų gedimas bus išspręstas. Esate pasiryžę investuoti tokią sumą į vieną automobilio detalę?

ORIGINALUS DPF FILTRAS – SU SENO GRĄŽINIMU PIGIAU

Jeigu nuspręstumėte jo negrąžinti, kaina išauga iki 2300,- eur. Taigi, čia jums, prašome – naujų originalių suodžių filtrų kainų orientyras. Dabar niekur „neinam“ – žiūrim kaip neišlaidauti… Skaitykite toliau:

KIEK KAINUOJA NEORIGINALUS DPF SUODŽIŲ FILTRAS?

Taigi, mes galime pasiūlyti analogišką Audi Q7 suodžių filtrą už 500,- eur. Tiems automobilių mylėtojams, kurie mėgsta tokius remonto sprendimus, kuriais sugadintos automobilių dalys keičiamos naujomis – tai Super pasiūlymas.

KINIETIŠKI VIDURIAI – 3 KARTUS PIGIAU

Kaina beveik tris kartus mažesnė. O jūsų automobiliui visiškai vienodai, kas ant suodžių filtro parašyta… Jam svarbu sugaudyti degimo metu išsiskyrusius suodžius.

TARNAUJA ATITINKAMAI TRUMPIAU

Esmė tame, kad gaudyti jis irgi moka, tačiau tarnauja labai trumpai. Ypač jei kyla neskalndumų su regeneracija.  Įsidėmėkite, tokio filtro kokybė atitinka kainą – jam toli iki originalo… O tai labai daug ką reiškia. Skaitykite ir suprasite…

KAIP NUSIPIRKTI NAUJĄ SUODŽIŲ FILTRĄ?

Ką jums reikia žinoti, kad galėtumėte įsigyti pas mus naują kietųjų dalelių filtrą? Jums reikės žinoti savo automobilio kėbulo numerį, automobilio markę/modelį, Kw ir gerai būtų arklio galias.

Taip galėsime parinkti originalą atitinkantį dpf filtrą. Jeigu tik Jums yra noras tai daryti…

Šią informaciją galite surašyti žemiau esančiuose info laukeliuose, arba tiesiog mums paskambinti:

ATSILIEPSIME IKI

22.00 h VAKARO

(BEVEIK VISADA)

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF DALELIŲ FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

DPF SERVISAS VILNIUJE

Vilniaus dpf servisas išprogramavimas išpjovimas pašalinimas

Spauskite peržiūrai

DPF SERVISAS KAUNE

dpf servisas filtru pasalinimas isjungimas valymas

kas valo ir programuoja dpf filtrus Kaunas

Spauskite peržiūrai

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

dpf filtrai klaipeda

Dpf servisas Klaipėdos mieste

Spauskite peržiūrai

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

REGISTRACIJA TELEFONU

DABAR

dpf serviso darbo laikas

iki kada dirba dps servisas

 Konsultacijos ir klausimai iki 22.00 h vakaro

+370 601 47242

dpf serviso telefonas

Skambinti iki 22.00 h vakaro