KURAS PATENKA I TEPALA

kodel dideja-tepalo lygis kodel kuras patenka i tepala karteri

KODĖL KURAS PATENKA Į TEPALĄ?

Labai dažnai vairuotojai susiduria su įdomiu reiškiniu. Ištraukus tepalo matuoklę tepalo lygis rodo virš normos. O kartais net daug daugiau. Ir net kartais galvojama, kad kažkas atsitiko su pačia matuokle. Lyg tai ji per daug žemai nusileidžia…

Norite sužinoti, kodėl tepalo lygis ženkliai padidėjo? Skambinkite dabar! Papasakosime viską, kas dėl to kaltas ir patarsime, kaip išspręsti šią be galo pavojingą problemą Jūsų auto9mobilio varikliui.

***

TEPALAS MAIŠOSI SU DYZELIU? LAUKIA DIDELI REMONTAI !

Labai labai senai, kai Lietuvoje dar nebuvo daug automobilių su Dpf Fap filtrais – pagrindinė mūsų veikla buvo dyzelinių variklių remontas. Buvome tikrai didelė komanda, su be galo gerais variklistais. Tačiau dabar ne apie tai…

DYZELINIO VARIKLIO REMONTAS – VIDUS KAIP VEIDRODIS…

Taigi, kliento automobilis Opel Zafira B. Klientas atvežė savo mašiną iš karto nusiteikęs, kad bus reikalingas kapitalinis variklio remontas. Variklis iš tiesų barškėjo ir tai buvo jaučiama jau stovint prie mašinos.

LAUKIA TURBINOS REMONTAS

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Tiesa, variklis nesuges taip greitai kaip turbina… jeigu tepalo tepimo savybės bus tokios, kaip paprasto vandens. Tačiau, kad ne už kalnų laukia turbinos remontas su restauravimu – galime garantuoti 100 proc.

TURITE KLAUSIMŲ?

Skambinkite dabar!

dpf serviso telefonas
Skambiniti iki 22.00 h vakaro

Leave a Reply