KAINOS Į TURGŲ, AR Į KELIONĘ?

Sutikite, kad nenorėtumėte nuvažiavę 2500,- km (į kitą šalį) pamatyti prietaisų skydelyje Check Engine lemputę (arba dar geriau Dpf simbolį) jei jau servise, kažkaip bandė spręsti šią problemą…

DPF FILTRO ISPROGRAMAVIMO KAINA

Kiek kainuoja gerai išprogramuoti kietųjų dalelių filtrą?

DPF IŠPROGRAMAVIMO KAINA – KOKIOS JOS IR KODĖL SKIRIASI?

Tokio suodžių filtro programinio išjungimo kaina nuo … (klausti)

SENOVINIS METODAS

DPF ISJUNGIMO KAINA

Fizinio pašalinimo darbų kaina prasideda nuo … (klausti)

DPF PROGRAMAVIMAS Į TURGŲ

Pirmai kainų kategorija priskiriami automobilių savininkai, kuriems nesvarbu kaip bus padarytas DPF FAP filtro išjungimas ir išprogramavimas, ir kas bus vėliau.

Čia pagrindinį vaidmenį vaidina mažiausia kaina. Dažniausiai reikalingas, kai automobilis artimiausiu metu išvažiuos į turgų. Ir viskas atrodo gerai… tik labai trumpai…

Ir dar vienas įdomus pastebėjimas. Per daugelį metų stebime tokį įdomų ir nesikeičiantį reiškinį – 7 iš 10 vairuotojų kokybiškas darbas nevaidina pagrindinio vaidmens, remontuojant netgi apynaujus automobilius.

PROFESIONALUS NAUJOS KARTOS PAŠALINIMAS SU PROGRAMAVIMO GARANTIJA

2. Antrai kainų kategorijai priskiriami automobilių savininkai, kuriems reikalingas profesionalus DPF FAP pašalinimo išjungimo metodas. Be jokių pašalinių padarinių. Su visais pašalinimo  privalumais.

Tokių vairuotojų pagrindinis reikalavimas – išspręsti kietųjų dalelių filtro problemą taip, kad ši vieta būtų pamiršta visiems laikams ir ramiai galima būtų važiuoti į TA apžiūros centrą.

Profesionaliai atlikus visus darbus (bent jau pas mus tikrai) automobilis važiuoja ne tik, kad gerai, tačiau dar geriau nei prieš tai, kai buvo suodžių filtras dar neužsikimšęs.

    • Profesionalaus programinio išjungimo kaina  nuo … (klausti)(priklausomai nuo ECU modelio)
  • Profesionalaus fizinio pašalinimo darbo kaina nuo … (klausti)

(P.s Yra tokių modelių, kurių neapsima daryti absoliučiai niekas (nei vienas programuotojas) ir norint pašalinti dpf filtrą, reikia visiškai individualaus sprendimo. Tokio sprendimo kaina visada sutartinė. Ir turbūt mes vieninteliai šiuo metu Lietuvoje imamės tokio darbo.)

SUMANŪS VAIRUOTOJAI

PROTINGAS SPRENDIMAS – VISKAS VIENU „YPU“

3. Trečiai kategorijai priskiriami sumanūs vairuotojai, kurie atsiradusią DPF suodžių filtro probelmą sugeba  dar ir išnaudoti… Paprastai kalbant – gauti daugiau naudos iš viso to – už itin gerą kainą.

  • Pilnas paketas su variklio galingumo didinimu – protingiausias sprendimas

Kalba eina ne tik apie suodžių filtro išprogramavimą, bet tuo pačiu ir variklio darbo optimizavimą – variklio galios didinimą – Chip Tiuningą. Jeigu variklio galios didinimas įprastai kainuoja nuo 150,- iki 200,- eurų,

tai pavyzdžiui prie profesionalaus Dpf programavimo jis kainuoja tik 50,- 70,- eurų. Pilno paketo rezultatas viso: 150,- eurų vietoj 300,- eurų jeigu visus darbus reiktų atlikti atskirai t.y. ne vienu metu.

KAINAS PASITIKSLINKITE PAGAL SAVO MIESTO ĮKAINIUS:

(KAINOS SKIRIASI IR PRIKLAUSO NUO MARKĖS/MODELIO/METŲ)

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

dpf serviso telefonas

Skambiniti iki 22.00 h vakaro

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

DPF SERVISAS VILNIUJE

dpf servisas vilniuje

Dpf filtrai Vilniuje

Vilniaus Dpf servisas išprogramavimas išpjovimas ir pašalinimas

DPF SERVISAS KAUNE

dpf servisas filtru pasalinimas isjungimas valymas

Kas valo ir programuoja dpf filtrus Kaune

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

dpf filtrai klaipeda

Dpf servisas Klaipėdoje

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesionaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.