AR DPF SUODŽIŲ FILTRO VALYMAS PASITEISINA?

Viskas, ką jums reikia žinoti apie DPF – FAP filtro valymą ir regeneraciją

Visų pirma – turėtumėte suprasti, kad pati regeneracija ir yra dpf filtro valymas. Tačiau ateina toks laikas, kuomet suodžių filtras taip užanka, kad įprastinis (automatinis ar priverstinis) valymas nebegali padėti. Kokia išeitis galėtų būti?

Turite klausimų dėl sugedusio (užsikimšusio) kietųjų dalelių suodžių filtro?

Skambinkite dabar! Pasistengsime padėti visais įmanomais būdais nedelsiant:

dpf fap filtras isprogramavimas pasalinimas

Kitoks Dpf Fap servisas Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje

DPF SERVISAS – KAUNAS

TEL.: +370 670 12120

dpf filtru servisas kaune

DPF SERVISAS – VILNIUS

TEL.: +370 670 12120

kas remontuoja suodziu filtrus vilniuje

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

TEL.: +370 670 12 12 0

DPF FILTRO ISPJOVIMAS ISPROGRAMAVIMAS KLAIPĖDOJE

Tuomet į pagalbą reikia pasitelkti pagalbines priemones, apie kurias kietųjų dalelių suodžių filtrų  gamintojai nenori nei pasakoti, nei girdėti. Ir tai – visiškai normalu. Koks automobilių dalių gamintojas norės, kad jo gaminys būtų priverstinai atnaujintas? Tai grynas nuostolis – kompanijai kurios tikslas parduoti kuo daugiau savo produktų… 

dpf valymas

Todėl mechaninė valymo technologija, kurią detaliai aprašysime žemiau, vienas iš būdų atnaujinti suodžių filtrą, nenorint pirkti naujo  kietųjų dalelių filtro. Kiek kainuoja  tokie filtrai turbūt jau teko girdėti – apie tai galėsite pasižiūrėti meniu punkte “DFP FILTRŲ KAINA”  arba paspaudę nuorodą čia >>>

Priverstinis dpf filtro valymas + regeneracija

  • Priverstinis valymas –

Tokia(regeneracija) būtina tada, kai žemiau aprašyti automatinio valymo būdai jau nebeduoda jokio efekto. Tuomet automobilio savininkas turi kreiptis pas mechanikus, kurie turi galimybę prisijungti prie ECU (variklio valdymo bloko) ir atlikti  priverstinį suodžių filtro išedeginimą.

Nors tai paskutinis būdas, prieš naudojant specialią mechaninę valymo technologiją, tačiau pasitaiko atvejų, kuomet tai duoda efektą. Kiek laiko bus viskas tvarkoje su jūsų dpf filtru niekas pasakyti negali, nes nėra tokio specialaus rentgeno, kuris leistų nustatyti kokia reali dpf filtro būklė…

Automatinis natūralus filtro valyas – 2 regeneracijos būdai:

  • Aktyvi dpf filtro regeneracija –

toks savaiminis suodžių pašalinimas vyksta tuomet, kada pagal gamintojo suprogramuotą algoritmą yra įpurškiamas didesnis kuro kiekis nei reikalaujamas – tokiu būdu siekant dirbtinai padidinti išmetamųjų dujų temperatūrą. Šis metodas naudojamas, tol kol automobilis juda šaltu režimu. Kitaip tariant – kol jūsų automobilio variklis įkaista iki darbinės temperatūros.

Tokį valymo būdą renkasi pats automobilis. Priklausomai nuo to, kokiais atstumais važinėja jo šeimininkas – jeigu važiuojama 10-20 km iki darbo – tai galite būti tikri, kad turėsite didesnes kuro sąnaudas ne tik dėl to, kad šaltas variklis sunaudoja daugiau dyzelino, bet ir dėl to, kad dirbtinai bando padidinti dpf temperatūrą bei deginti jame susikaupusius suodžius.

  • Pasyvus dpf valymas – regeneracija

Pasyvi regeneracija – tai taip pat automatinė filtro valymo programa, kuri skirtingai nuo aktyvios regeneracijos, atliekama autostrados režime. Tai reiškia, kad fitras valosi automatiškai automobiliui judant didesnėmis pastoviomis apsukomis. Tokio važiavimo režimo metu automobilis nepatiria jokio pašalinio poveikio – kad ir paimkime didesnį kuro suvartojimą.

Todėl ne veltui sakoma, kad turint naujos modifikacijos dyzelinį automobilį reikia nebijoti “spausti” akseleratoriaus pedalą. Tai sveika ne tik suodžių filtrui, bet ir visai dyzelinio kuro įpurškimo sistemai. 

Mes įsitikinę, jog Dpf filtro valymas su sidabro chemikalais pasiteisina tik tuo atveju, jeigu įvertinus automobilio būklę iš techninės pusės, yra matoma, jog regeneracijos procesas nėra sutrikęs ir išvažiavęs iš serviso automobilis važinės tokiu režimu, kokį rekomenduoja gamintojas !

  • Tai mechaninė valymo technologija –

Ji leidžia išvengti naujo dyzelio suodžių filtro pirkimo. Nors šis valymo procesas – galima sakyti, kiekvieno DPF serviso komercinė paslaptis – tiek pradedant naudojamos chemijos sudėtimi, tiek pačiu valymo procesu – vis dėlto egzistuoja tam tikras eiliškumas, kurio nesilaikant, paslauga tampa nekokybiška.

Todėl, jeigu kažkas jums siūlo išvalyti suodžių filtrą už nerealiai mažą kainą, reiktų savęs paklausti “Kodėl?” O kaip darbus atlieka rimtas DPF Servisas parašysime čia >>>

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

DPF-SERVISAS-KAUNE-VILNIUJE-KLAIPEDOJE+370 670 12120

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį  esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika. Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai.