DPF FAP VALYMO KAINA IR KAPITALINIS VARIKLIO REMONTAS

pf filtro valymas kaina ir garantija

KIEK KAINUOJA DPF FAP FILTRO VALYMAS AR PAŠALINIMAS PROGRAMIŠKAI  IR KIEK VARIKLIO KAPITALINIS?

Mes visada sakėme ir sakysime, kad šiuolaikiniuose dyzeliniuose automobiliuose yra dvi pagrindinės blogybės, lemiančios trumpą variklio tarnavimo resursą.

Tai yra Dpf suodžių filtras ir Egr vožtuvas. Jeigu jų nebūtų – visa variklio mechaninė dalis važiuotų turbūt pusė milijono kilometrų be jokių problemų. O kas liečia purkštukų resursą, tai net neverta diskutuoti…

DYZELIŲ GEDIMAI IR REMONTAS

Šie du dalykai – tai visų variklio gedimų pradžia. Kuo daugiau vairuotojų tai supranta, tuo greičiau priima sprendimą juos pašalinti. Žinoma, tas supratimas ateina per skaudžią patirtį. Tačiau kitaip ir nebūna.

Apie visas priežąstis, kurios įtakoja trumpą variklio tarnavimo resursą, galite paskaityti čia http://www.dyzeliniuvarikliuremontas.lt arba čia dyzelinių varikliu remontas ir diagnostika >>

DPF FILTRAI IR VARIKLIO NUSIDĖVĖJIMAS

Taigi, mielieji – šis klausimas ne iš piršto laužtas. Ryšys tarp dyzelio kietujų dalelių filtro blogo veikimo ir jūsų piniginės, galima sakyti, ne tai, kad dižiulis, bet tiesiog „tiesioginis“.

Nors daugelis lietuvių sužinoję, kad reikės atlikti filtro valymą ima po truputį taupyti pinigus (“ nėra, kur skubėti – automobilis juk važiuoja“), beveik niekas nenutuokia, kokį gyvenimą gyvena tuo metu jo automobilio variklis…

Turite klausimų dėl sugedusio (užsikimšusio) kietųjų dalelių suodžių filtro?

Skambinkite dabar! Pasistengsime padėti visais įmanomais būdais nedelsiant:

KĄ GALI PADARYTI DPF FILTRAS  VARIKLIUI?

Dabar papasakosime viską iš esmės – tai yra, kas vyksta kai išmetimo vamzdis susiaurėja iki minimumo. Nekalbant jau apie tai, kokią įtaką dpf fap filtro veikimas daro turbinoms – (apie turbinos remontą užsikimšus kietųjų dalelių filtrui skaitykite čia >>> ) arba užsukite ir paieškokite – informacijos puslapyje www.turbinuservisas.lt

  • PIRMA: SMŪGIS TURBINOS AŠIES GUOLIAMS
  • ANTRA: SUGADINTOS TURBINOS DALYS DAŽNAI NUKELIAUJA NET IKI DEGIMO KAMEROS
  • TREČIA: TAIP GALI LINKTI NET VOŽTUVAI
  • KETVIRTA: IŠ TURBINOS PATEKĘS TEPALAS Į DEGIMO KAMERĄ GALI UŽDEGINTI PURKŠTUKŲ ADATAS

Tai truputis informacijos apie valymą bei pašalinimą programiškai ir variklio remontą. Reiktų paminėti, kad valymas veiksmingas tik tuo atveju, jeigu nuo pat automobilio išriedėjimo iš autosalono, jis buvo aptarnaujamas tokiu pačiu principu, kaip kad variklis.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

dpf serviso telefonas

 

Skambinti iki 22.00 h vakaro

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

DPF SERVISAS VILNIUJE

dpf servisas vilniuje

 

Dpf filtrai Vilniuje

Vilniaus Dpf servisas išprogramavimas išpjovimas ir pašalinimas

DPF SERVISAS KAUNE

dpf servisas filtru pasalinimas isjungimas valymas

 

Kas valo ir programuoja dpf filtrus Kaune

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

dpf filtrai klaipeda

 

Dpf servisas Klaipėdoje

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesionaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

REGISTRACIJA

Iki kada dirba dpf servisas?

Konsultacijos ir klausimai iki 22.00 h vakaro

+370 601 47242

T.y. jeigu varikliui mes keičiame tepalus ir filtrus kas 10 – 15 tūkstančių, tai kas 50.000 km rekomenduotina atlikti dpf filtro valymą. Jeigu to nebuvo daroma ir automobilis taip rieda jau netoli 200,000 km vienintelis garantuotas būdas – tai Dpf filtro pašalinimas programiškai (apie tai daugiau skaitykite čia >>>)

dpf filtras vilnius kaunas klaipeda
Dpf centras Vilnius Kaunas Klaipeda

Leave a Reply