KOMANDOS DARBO STRATEGIJA

Rūpinamės net tik jūsų automobiliais, bet ir jumis pačiais!

Šiandien nusprendėme keletu sakinių papasakoti, ką mes galvojame apskritai apie automobilių remonto paslaugas Lietuvoje. Mintis kilo po pokalbio su vienu Citroeno vairuotoju iš Žemaitijos. Jis netyčia palietė pačią skaudžiausią temą. Jo žodžiai:

-Perskambinau per 4 meistrus ir visi iki vieno kalbėjo tą patį: “Jau tau čia pridirbo tiek, kad “Galų niekas neras”. Atvažiuok pas mus, mes tai padarysim gerai. Ten kur buvai, ten tik traktorius remontuoti sugeba”.

dpf servisas

Taigi turime bėdą šioje tranpsorto sektoriaus atšakoje… Paskaitykite internete daugelio autoservisų tinklapius. “Purvas pilasi laisvai” Profesionalumas demonstruojamas ne pateikiant kuo daugiau naudingos informacijos žmogui, o pasakojant kas ką blogai padarė. Tikėkimės, kad kažkada mūsų bendruomenė išaugs ir… pasieksime kitą kompetencijos lygmenį ne tik remontuojant, bet ir bendraujant… tiek tarpusavyje, tiek su klientais.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

DPF-SERVISAS-KAUNE-VILNIUJE-KLAIPEDOJE+370 670 12120

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį  esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika. Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai.

 

Rinkdamiesi būkite protingi!

Sėkmės darbuose visiems.