DPF/FAP FILTRŲ SERVISAS

PRIE VARIKLIO DIAGNOSTIKOS CENTRO

dpf fap filtras isprogramavimas pasalinimas

Kitoks Dpf Fap servisas Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje www.dpffiltras.lt

Visi, kurie susidūrė su DPF FAP probelmomis, turėtų atkreipti dėmesį į labai svarbius niuansus renkantis DPF servisą. Šiuos niuansus paaiškinti galima būtų keletu pastebėjimų. Skaitykite keletą sakinių žemiau:

 KONSULTACIJOS PATARIMAI REMONTAS

ATSILIEPSIME IKI

22.00 h VAKARO

(BEVEIK VISADA)

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

PAKEISIME JŪSŲ SPRENDIMĄ

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

SKAMBINKITE DABAR:

dpf serviso telefonas

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

Konsultacijų laikas nuo 8.00 h iki 22.00 h darbo dienomis + šeštadienį + sekmadienį

Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų Dpf filtru – galite skambinti visomis dienomis

 • PIRMA – MES DAUGIAU NEI DPF SERVISAS KAUNE

Dpf servisas – tai ne tik dpf valymo darbai su tam tikrais chemijos produktais ir ultragarso technologijomis. Tai ne tik visos variklio sistemos apžiūra ir patikra, kuri įtakoja jūsų DPF filtro nepriekaištingą veikimo procesą. Tai visi suodžių filtro remonto metodai vienoje vietoje.

 • ANTRA: PAPILDOMAS GEDIMAS?

PAŠALINSIME IR JĮ

Suodžių filtrų problemų šalinimas – tai tik viena iš paslaugų, kurias atliekame Kaune ir Vilniuje. Pagrindinė mūsų specializacija – autoelektronikos programavimo paslaugos tiek servisams, tiek visiems kitiems, kurie susiduria su sunkiai meistrų „perkandamais“ gedimais. Na, jūsų atveju mes darome štai ką:

TREČIA: KAIP PASIRINKTI TEISINGAI?

 • DPF FILTRŲ DIAGNOSTIKĄ
 • NAUJOS KARTOS IŠPROGRAMAVIMĄ
 • DPF VALYMĄ – NAUJA TRIJŲ PAKOPŲ TECHNOLOGIJA

Jeigu DPF FAP filtrų servisas jums atlieka tik valymo darbus ir nieko daugiau, turėtumėte pagalvoti apie tai,  kad valymas – tai tik vienas remonto sprendimų būdų, kuris ne visada atneša pageidaujamą rezultatą.

Šiai dienai 100% efektyviausias ir garantuotas sprendimas – tik naujos kartos išprogramavimas su fiziniu filtro pašalinimu… Deja, taip yra…

 • Aišku jeigu jūs turite galimybę pirkti naują originalų, tai irgi nėra blogai. Tačiau jis kainuoja (pažiūrėkite čia http://www.dpffiltras.lt/naujas-suodziu-filtras/ Tačiau varikliui visada geriau, kai išmetimas neturi papildomų „stabdžių“
 • Apie valymą: kada reikės atlikti pakartotinį valymą galima būtų pasakyti tik tuo atveju, jeigu nusipirktumėte naują variklį…
 •  Tai sakau dėl to, jog labai dažnai šių filtrų problemas iššaukia visai kiti variklio sistemos defektai – apie kuriuos labai dažnai pamirštama. Viršutiniame meniu galite paskaityti „DPF FILTRŲ PASLAPTYS“ – manau suprasite, ką norėjau pasakyti…
 • Kadangi dpf valymas, kaip paslauga pasiteisina tik apynaujiems varikliams iki 150.000 km, mes šią paslaugą teikiame tik išskirtiniais atvejais. Norint pamiršti šią problemą visam laikui, atliekame išprogramavimo darbus savo sukurta algoritmų korekcijos metodika, kuri garantuoja visų pirmiausia ramybę mums ir tuo pačiu jums.

 KETVIRTA: PAS MUS NAUJAUSIA ĮRANGA IR INDIVIDUALŪS DPF FILTRŲ PROBLEMŲ SPRENDIMAI

 • Renkantis patikimą DPF servisą – reikia ieškoti tokių automeistrų, kurie savo darbe naudoja ne mėgėjišką įrangą – kas šiuo metu labai pasidarė populiaru Lietuvoje.
 • Nuolat investuojame į naujausius programinius sprendimus, kurie tik atsiranda pasaulinėje rinkoje. Tik tokiu būdu, galime užtikrinti savo naujiems užsakovams idealiai patikrintus problemų sprendimo metodus.