dpf fap filtras isprogramavimas pasalinimas

Kitoks Dpf Fap servisas Vilniuje Kaune ir Klaipėdoje www.dpffiltras.lt

DPF SUODŽIŲ FILTRO IŠPJOVIMAS

IR TECHNINĖ APŽIŪRA 2019 METAIS

Šiandien beveik kiekvieno vairuotojo pagrindinis klausimas yra štai toks: „Ar praeisiu techninę apžiūrą jeigu bus išpjautas ir išprogramuotas suodžių filtras?“

Tai klausimas, kuris savaime suprantamas, nes dauguma šiandien nepraeina techninės apžiūros kontrolės. Kodėl taip yra? Atsakymai labai paprasti ir aiškūs. Juos pateikiame žemiau:

KODĖL NEPRAEITA TECHNINĖ APŽIŪRA IŠPJOVUS DPF FILTRĄ?

  • Matosi akivaizdūs išmetimo konstrukcijos pažeidimai – virinimo siūlės (nesvarbu iš viršaus ar apačios)
  • Programavimas atliktas nelogiškai – paliekamos logikos spragos, kurias galima pastebėti jungiantis per OBD
  • Išimtas katalizatorius, kurio nereikėjo šalinti. Reikėjo išimti tik Dpf suodžių filtrą. 

AR GALIMA PRAEITI TECHNINĘ APŽIŪRĄ PAŠALINUS DPF FILTRĄ?

Mūsų visi automobiliai, kuriems atlikome Dpf filtro šalinimo ir programavimo darbus iki dabar, tai yra iki šios dienos 2019-09-15, praėjo techninę apžiūrą.

DIRBOME VISADA ŽIŪRĖDAMI Į PRIEKĮ

Nes… visada žinojome, kad kažkada įvyks pakeitimai išmetimo sistemų apžiūros procedūroje ir jau turbūt 5 metai atgal atlikinėjome savo darbą taip, kad mūsų klientams nekiltų keblumų, kai bus tikrinamas automobilio išmetimo sistemos vamzdynas su katalizatoriais ir dpf filtrais.

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

dpf serviso telefonas

Skambiniti iki 22.00 h vakaro

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

DPF SERVISAS VILNIUJE

dpf servisas vilniuje

Dpf filtrai Vilniuje

Vilniaus Dpf servisas išprogramavimas išpjovimas ir pašalinimas

DPF SERVISAS KAUNE

dpf servisas filtru pasalinimas isjungimas valymas

Kas valo ir programuoja dpf filtrus Kaune

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

dpf filtrai klaipeda

Dpf servisas Klaipėdoje

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

REGISTRACIJA

Iki kada dirba dpf servisas?

Konsultacijos ir klausimai iki 22.00 h vakaro

+370 601 47242

KAINŲ SKIRTUMAI – PROGRAMAVIMUI IR ŠALINIMUI

Taip, pas mus visada buvo šiek tiek brangiau nei visur aplinkui. Tačiau rezultatas yra toks, kad šiandien tvarkome „kažkur“ tragiškai subjaurotus Dpf filtrus.

Tokie suodžių filtrų bakeliai, su kokiais susiduriame kasdien – tiesiogine prasme yra „Supjaustyti“ ir suvirinti. Tačiau tai yra visiškai normalu, nes norint atpiginti Dpf filtro šalinimo darbus – reikia pjauti greitai ir „pigiai“.

Sutikite, prisivilioti klientą pigia darbų kaina – paprasta kaip du kart du. Niekam nerūpi kaip bus ateityje einant TA. Tačiau supraskite, pirmiausia rūpintis savo automobiliu privalo pats vairuotojas – automobilio savininkas… O pasidaryti dpf filtro pašalinimą pigiai – galima bet kur… ir netgi pačiam… Jei mokate bent šiek tiek virinti 🙂