CHIP TUNING 50,- EURŲ?

vARIKLIO GALIOS DIDINIMAS VILNIUJE KAUNE KLAIPEDOJE

kaS CIPUOJA AUTOMOBILIUS VILNIAUS KAUNO KLAIPEDOS MIESTE

Ar įmanomas profesionalus variklio čipavimas (galios didinimas) už tokią nedidelę kainą? Žinoma, kad ne… Tačiau yra būdas… Ir tai įmanoma, kai atliekamas Dpf Fap filtrų išėmimas ir programavimas. Apie tai plačiau pradiniame puslapyje.

 Turėtumėte žinoti, kad egzistuoja labai daug metodikų kaip optimizuoti variklio darbą taip, kad būtų gaunama maksimali nauda tiek kuro ekonomijos, tiek variklio ilgaamžiškumo tikslais.

APIE CHIP BOX’US TRUMPAI

Pirmas būdas tai Chip Box’ai – kitaip variklio čipavimas „dėžutėje“. Tai ypač populiaru Skandinavijos šalyse, taip pat tam tikrose Europos valstybėse, kuriose atliekant TUV apžiūrą yra galimybė pamatuoti variklio galingumą.

Variklio galingumas, kaip žinoma tiesiogiai proporcingas visiems mokesčiams, pradedant draudimu, kelių mokesčiu ir t.t.

Tai labai patogu, nes reikalui esant galima visa tai išimti ir išmesti. Nors niekas to nedaro… Gana kokybišo Tuning Box’o kaina prasideda nuo 300,- eur.

Atkreipkite dėmesį, kad kalba eina apie kokybišką chip box variklio galios didinimą. Nauji žaidėjai rinkoje visada siūlo „kažką“, kas dar nėra laiko patikrinta ir be abejo, tokių produktų kaina 3x mažesnė.

PAS MUS CHIP TIUNINGAS PIGIAU 3X

*TIK ATLIEKANT DPF IŠJUNGIMĄ IR ŠALINIMĄ

Dyzelių čipavimas – taip pat viena iš mūsų teikiamų programavimo paslaugų. Visiems tiems, kurie ilgai galvoja ir sugalvoja atlikti dyzelio galios didinimą mūsų kaina visada buvo nei daug nei mažai tik 149,- eur.

Tačiau tai malonumas, kuris visada kainavo ir kainuos nemažus pinigus. Tie kurie supranta ką daro, geriau nieko nedarys, nei leis savo laiką „veltui“.

Kitas reikalas – kai žmogui nutinka bėda. O čia mes visada pasiruošę pagelbėti ir padėti. Šiuo atveju užsikimšęs suodžių dpf filtras

Taigi, jeigu mes darysime Dpf/Fap išprogramavimo darbus kaina bus tokia, kad būtų labai neprotinga to atsisakyti. Daugiau informacijos apie šį pasiūlymą gausite telefonu.

Gera kaina bus kiekvienam modeliui skirtinga, tačiau tiesiog ideali.

 Apie variklio čipavimą ( chip tiuningas ) daugiau galite paskaityti čia http://www.chiptiuningas.lt

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika.

DPF SERVISAS VILNIUJE

Vilniaus dpf servisas išprogramavimas išpjovimas pašalinimas arba valymas

Spauskite peržiūrai

DPF SERVISAS KAUNE

dpf servisas filtru pasalinimas isjungimas valymas

kas valo ir proigramuoja dpf filtrus vilniuje

Spauskite peržiūrai

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

dpf filtrai klaipeda

Dpf servisas Klaipėdos mieste

Spauskite peržiūrai

Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

REGISTRACIJA

dpf serviso darbo laikas

iki kada dirba dps servisas

 Konsultacijos ir klausimai iki 22.00 h vakaro

+370 601 47242

dpf serviso telefonas

Skambinti iki 22.00 h vakaro