VARIKLIO GALIOS DIDINIMAS UŽ YPATINGĄ KAINĄ

CHIP TUNING SUMAŽINTA KAINA TIK TIEMS, KURIEMS ŠALINAME DPF SUODŽIŲ FILTRĄ

Daugeliui visada kyla abejonių dėl tokio “dalyko” kaip chip tiuningas. Kitais žodžiais tariant tai – variklio galios pakėlimas. Turėtumėte žinoti, kad egzistuoja labai daug metodikų kaip optimizuoti variklio darbą taip, kad būtų gaunama maksimali nauda tiek kuro ekonomijos, tiek variklio ilgaamžiškumo tikslais.

DYZELIU VARIKLIO GALIOS KELIMAS CIPAVIAMS

APIE CHIP BOX’US TRUMPAI

Pirmas būdas tai Chip Box’ai – kitaip variklio čipavimas “dėžutėje”. Tai ypač populiaru Skandinavijos šalyse, taip pat tam tikrose Europos valstybėse, kuriose atliekant TUV apžiūrą yra galimybė pamatuoti variklio galingumą. Variklio galingumas, kaip žinoma tiesiogiai proporcingas visiems mokesčiams, pradedant draudimu, kelių mokesčiu ir t.t.

Tai labai patogu, nes reikalui esant galima visa tai išimti ir išmesti. Nors niekas to nedaro… Gana kokybišo Tuning Box’o kaina prasideda nuo 300,- eur. Atkreipkite dėmesį, kad kalba eina apie kokybišką chip box variklio galios didinimą. Nauji žaidėjai rinkoje visada siūlo “kažką”, kas dar nėra laiko patikrinta ir be abejo, tokių produktų kaina 3x mažesnė.

TIK PAS MUS CHIP TUNING 3X PIGIAU

*TIK ATLIEKANT DPF IŠJUNGIMĄ IR ŠALINIMĄ

Dyzelių čipavimas – taip pat viena iš mūsų teikiamų programavimo paslaugų. Visiems tiems, kurie ilgai galvoja ir sugalvoja atlikti dyzelio galios didinimą mūsų kaina visada buvo nei daug nei mažai tik 149,- eur. Tačiau tai malonumas, kuris visada kainavo ir kainuos nemažus pinigus. Tie kurie supranta ką daro, geriau nieko nedarys, nei leis savo laiką “veltui”.

Kitas reikalas – kai žmogui nutinka bėda. O čia mes visada pasiruošę pagelbėti ir padėti. Šiuo atveju užsikimšęs suodžių dpf filtras

Taigi, jeigu mes darysime Dpf/Fap išprogramavimo darbus kaina bus tokia, kad būtų labai neprotinga to atsisakyti. Daugiau informacijos apie šį pasiūlymą gausite telefonu. Gera kaina bus kiekvienam modeliui skirtinga, tačiau tiesiog ideali.

DPF SERVISAS KAUNE

TEL.: +370 670 12120

dpf filtru servisas kaune

DPF SERVISAS VILNIUJE

TEL.: +370 670 12120

kas remontuoja suodziu filtrus vilniuje

DPF SERVISAS KLAIPĖDOJE

TEL.: +370 670 12 12 0

DPF FILTRO ISPJOVIMAS ISPROGRAMAVIMAS KLAIPĖDOJE

 Apie variklio čipavimą ( chip tiuningas ) daugiau galite paskaityti čia http://www.chiptiuningas.lt

NORITE ŽINOTI KAIP TEISINGAI IŠSPRĘSTI UŽSIKIMŠUSIO DPF FILTRO PROBLEMĄ?

SKAMBINKITE DABAR!

Turite žinoti, kad nesivaikome vieno sprendimo varianto. Visuomet žiūrime kokia automobilio variklio ir aplink jį esančių komponentų būklė. Visada bandome gelbėti Dpf filtrą nuo jo pašalinimo, jeigu tai daryti yra bent menkiausia logika. Atvykę pas mus, vairuotojai labai dažnai priima priešingą sprendimą problemai spręsti, nei buvo patys nusprendę. Esame tam, kad gautumėte visas profesianaliausias paslaugas – kokios tik yra įmanomos apskritai. Variklio galingumo didinimas www.chiptun.lt – mūsų komandos partneriai.

 DPF-SERVISAS-KAUNE-VILNIUJE-KLAIPEDOJE

+370 670 12120